Całując grzech Arthur Keri

Okładka Całując grzech
autor:
Arthur Keri
wydawnictwo:
ERICA Instytut Wydawniczy
data wydania:
2011-06-15
ISBN:
9788362329250

Opis

Kiedy Riley budzi się naga i cała we krwi w nieznanym miejscu, jedyne co wie, to że musi uciekać. Nie pamięta ostatniego tygodnia, nie ma pojęcia gdzie jest i co się z nią działo, ani najważniejsze…kto jej to zrobił. Aby przeżyć uwalnia przetrzymywanego w laboratorium Kade’a - który, o zgrozo!, jest jednym z najseksowniejszych zmiennokształtnym jakiego widziała.
Po raz drugi, wbrew sobie, zostaje wplątana w niebezpieczne śledztwo Departamentu Innych Ras, ponieważ w jej żyłach płynie sekret.., dzięki któremu Riley jest wyjątkowo cenna …Otoczona przez zaborczych i zazdrosnych kochanków z których każdy ma wobec niej jakieś zamiary, nie w każdym jednak przypadku miłosne oraz wrogów, których ciężko odróżnić od przyjaciół, Riley wie, że nie uniknie kłopotów.
Gdyby tylko mogła przetrwać swoje własne, niebezpieczne pragnienia…
"Całując grzech" jest drugą z dziewięciu książek o Riley Jenson z bestsellerowego cyklu ZEW NOCY.

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Kategorie

  Tematyka » Horror Groza
  Fantastyka » Beletrystyka » Horror, literatura grozy
  Powieść. Opowiadanie. Scenariusz » Literatura » Powieść zagraniczna
  "Całujac grzech" to już druga z dziewięciu książek cyklu "Zew Nocy", czyli serii o przygodach pół wampira, pół wilkołaka, Riley Jenson. Bardzo ucieszyło mnie to, że nie dość, że jedna po drugiej części została wydana w 3-miesięcznym odstępie co na powieść liczącą sobie ponad 400 stron jest n... więcej »
  Gdy tylko skończyłam czytać „Wschodzący księżyc”, to nie mogłam doczekać się następnej części. Wiedząc, że „Całując grzech” powinien nadejść niebawem, to jedyne co robiłam to czatowałam przy drzwiach by dorwać listonosza. Może to głupie, ale nie mogłam przestać myśleć o przygodach Riley Jenson. O... więcej »
  „Całując grzech” jest kolejną, drugą już, częścią serii „Zew nocy” autorstwa Keri Arthur. Po ciekawym pierwszym tomie pt. „Wschodzący księżyc”, z chęcią zagłębiłam się w lekturę. Przede wszystkim nie podejrzewałam, że powieść ta aż tak bardzo mnie porwie. Pochłonęłam ją w zaledwie jeden dzień, co... więcej »
  Niedawno na księgarskich regałach pojawił się nowy cykl książek dla młodzieży, obejmujący zarówno temat wampiryzmu, jak i wilkołactwa. „Zew nocy”, bowiem tak nazywa się owa seria, składa się z dziewięciu pozycji, w których poznajemy przygody pięknej i roztargnionej Riley Jenson, która pracuje ... więcej »
  Świat Riley tętni pożądaniem i niebezpieczeństwem. Kiedy budzi się naga i cała we krwi w nieznanym miejscu, jedyne co wie, to że musi uciekać. Nie pamięta ostatniego tygodnia, nie wie gdzie jest i co się z nią działo, ani c najważniejsze, kto jej to zrobił. Uciekając uwalnia przetrzymywanego w la... więcej »
  I oto kolejna część przygód Riley Jenson. Często możemy zaobserwować zjawisko "wypalania", czyli kiedy autor pisze na siłę kontynuację powieści. Czy tak jest w przypadku "Całując grzech"? Raczej nie. Riley budzi się naga i cała we krwi w obcym miejscu. Nie pamięta ostatnich ośmiu dni. Nie wiem... więcej »
  Generalnie stoję na stanowisku, że jeżeli coś jest nie podoba mi się od samego początku to raczej nie ma co spodziewać że się to zmieni.. Jako osoba dość stała w swoich przekonaniach (czasami wręcz ślepo uparta) przyznaję - od dzisiaj muszę zweryfikować powyższy pogląd. Moim zdaniem było nieźle... więcej »
  Świat wilkołaków, wampirów oraz innych zmiennokształtnych zawładnął moimi zmysłami. Z chęcią poznawałam realia życia Riley i jej znajomych. Jednak tak jak pierwszą część serii Zew Nocy autorstwa Keri Arthur, pochłonęłam wręcz jednym tchem, to książka „Całując grzech” potrzebowała ode mnie nieco w... więcej »
  Po przeczytaniu pierwszej części cyku Zew Nocy, musiałam od razu sięgnąć po następną część, ciekawość w tym wypadku wygrała ze mną i nie pozwoliła sięgnąć po inną książkę niż ''Całując grzech'' Leżąc na hamaku przez kilka godzin w cieniu drzew miałam możliwość poznać lepiej świat Riley Jenson i z... więcej »
  Co byśmy zrobili budząc się nago i we krwi w zbytniej bliskości podłoża? Nieważne. Riley i tak zrobi inaczej. 8 dni luki w pamięci. Jak po naprawdę dobrej imprezie. Lub najgorszym koszmarze… Kiedy Riley budzi się naga i cała we krwi w nieznanym miejscu, jedyne co wie, to że musi uciekać. Nie... więcej »
  Kolejne perypetie Riley dały mi dokładnie to czego spodziewałam się po książce. Dynamiczna akcja , ciekawie wykreowane postacie i to czego należało oczekiwać po przeczytaniu pierwszej części duża ilość seksu. Wydaje mi się jednak ,że w drugiej części jednak dużo więcej było akcji niż opisów łóżko... więcej »
  Przy ostatniej stronie „Wschodzącego księżyca” miałam wielką nadzieje, że uda mi się przeczytać cześć drugą. Jak tylko trafiła do moich rąk, musiała poczekać na odpowiednią chwilę, abym znów mogła spokojnie delektować się przygodami i łóżkowymi podbojami głównej bohaterki – Riley Janson Kiedy ... więcej »
  „Całując grzech” to druga część liczącej dziewięć tomów serii „Zew nocy”. Po niezbyt zachęcającym okrojonym rodzimym wydaniu części pierwszej do lektury drugiego tomu serii o przygodach Riley Jenson podchodziłam z daleko idącą ostrożnością, która okazała się jednak całkowicie niepotrzebna. Tom dr... więcej »
  Całując grzech to tom 2 serii pt. Zew nocy. Po przeczytaniu pierwszego tomu szczerze powiem przystępowałam do tej lektury z lekką rezerwą, ponieważ trochę przytłoczyła mnie ilość scen erotycznych. Jednak zostałam pozytywnie zaskoczona przez autorkę, która zmniejszyła ilość takich scen, a skupiła ... więcej »
  „Całując grzech” jest to drugi tom z serii „Zew nocy” australijskiej pisarki Keri Arthur. W tej powieści poznajemy dalsze losy Riley Jenson, która ledwo uszła z życiem z jednych tarapatów, bardzo szybko wpadła w kolejne. Jednak tym razem nie ma pojęcia jak i dlaczego do tego doszło. Książka z... więcej »
  Jestem rodzajem czytelnika, który nie pała zbytnią chęcią do czytania i pisania kontynuacji. Uważam to za próbę przedłużania książki na siłę. Jak się często okazuję - jestem hipokrytką. Keri Arthur jest niesamowita. Uważam, że ta autorka i jej dzieła muszą znaleźć się na liście „konicznie do-p... więcej »
  „Gdyby Jack mnie teraz słyszał, to chyba umarłby ze śmiechu. Robienie tego, co ktoś mi kazał, nigdy nie było moim priorytetem.”* Ktoś na nią poluje i za wszelką ceną coś od niej chcą. Zrobią wszystko by ją mieć. Czemu jest taka cenna nikt nie wie, ale każdy wie jak frustrujące jest gdy czuje... więcej »
  „Całując grzech” to drugi tom słynnego cyklu Zew nocy. Tak samo jak część pierwsza druga część przygód Riley Jenson przypadła mi do gustu. W tej części już od samego początku mamy masę niewiadomych i chęć odkrycia nowych tajemnic. Akcja drugiego tomu rozpoczyna się kilka miesięcy po zakończe... więcej »
  Minęło sporo czasu, zanim po "Wschodzącym księżycu" sięgnęłam po kolejny tom z serii "Zew nocy" Australijki Keri Arthur. Przyczynił się do tego chwilowy przesyt wampirzą tematyką, jak i fakt, że obecnie nieco inaczej postrzegam przygody Riley Jenson. I tym razem autorka bez zbędnych ceregieli ... więcej »
  Po przeczytaniu czwartego tomu serii „Zew nocy”, postanowiłam sięgnąć po wcześniejsze tomy. Niestety wredny los sprawił, że znowu nie czytam po kolei, bo w ręce wskoczył mi tom drugi „Całując grzech”. I poczułam się jakbym była w zupełnie innym świecie niż ten wykreowany w „Niebezpiecznej rozgryw... więcej »
  Miałam to szczęście, że na kolejną część z serii Zew Nocy nie musiałam długo czekać. Lecz jeśli chodzi o kontynuacje nie jestem rodzajem czytelnika, który pała zbytnią chęcią do ich czytania. Uważam to za próbę przedłużania książki na siłę. Jak się często okazuję - jestem hipokrytką. Keri Arthur ... więcej »
  Dodali do kolekcji
  Micki
  Klaudek
  Sallymy
  Kobaltowa
  SuzanDragon
  kasandra
  Nightingale
  zaczytanaaa
  Inne książki tego autoraAutorzy
  Rejestracja jest darmowa i szybka.
  Zajestruj się teraz!