Inne Anioły Lili St.Crow

Okładka Inne Anioły
autor:
Lili St.Crow
wydawnictwo:
Amber
data wydania:
2010
ISBN:
9788324137060

Opis

Szesnastoletnia córka łowcy demonów w walce z istotami nie z tego świata we współczesnym mieście zamieszkanym przez ludzi i potwory.Dru Anderson zawsze była inna. I sama. Bo jak mogła mieć przyjaciół, nie wyjawiając, że jej codzienność to istoty ze świata mroku, które przenikają do świata ludzi, siejąc śmierć. Nagle życie Dru zmienia przerażająca tragedia, wobec której na nic zdadzą się jej umiejętności łowcy demonów. Będzie musiała zaufać swej niezwykłej mocy, z której dotąd nie zdawała sobie sp..rawy. I dwóm tajemniczym chłopakom uwięzionym tak jak ona w koszmarnej pułapce…

Rozwiń opis ›

Słowa kluczowe

Inne Anioły
Recenzent: justilla
Bohaterka to młoda dziewczyna, ostrożna i bystra, obdarzona pewna dozą zjadliwości. Nie jest jakąś wielką pogromczynią wampirów w stylu Buffy - ciągle się uczy, pomaga ojcu... Ma też pewną tajemnicę, dzięki czemu czasami wie czy coś jej grozi, czy zbliża się niebezpieczeństwo. Na początku ksią... więcej »
Książka „Inne anioły” została napisana przez Lili St. Crow i wydana w lipcu 2010. Po upłynięciu pół roku sięgnęłam po, jak się zdawało, obiecującą książkę. Akurat byłam zagłębiona w tematyce upadłych aniołów i miałam nadzieję, że ta lektura wniesie coś nowego. Jak bardzo się myliłam… Akcja rozgr... więcej »
Po ogromnym sukcesie książek Zmierzchu podobnych, Lili St.Crow postanowiła postawić świat wampirów i wilkołaków w zupełnie innym świetle. Książka jest pisana podobnie co "Zmierzch", czyli stylem pamiętnika głównej bohaterki, co pewnie ucieszy wielbicieli takich pisarzy jak Stephenie Meyer, Meg Ca... więcej »
Anioły?
Recenzent: lettuce
Anioły? Pani St.Crow napisała książkę. Dlaczego? Nie mam pojęcia. Dla sławy? Ale jak można zdobyć fanów wydając coś takiego? Moim skromnym zdaniem powieść nie jest warta złamanego grosza. Czytałam ją długo, w ogóle mnie nie zaciekawiła, przedstawiona historia nie jest zbytnio oryginalna. ... więcej »
Dru nigdy nie miała łatwo. Najpierw los zabrał jej matkę, później umarła babcia, a teraz jej tata znika co jakiś czas aby narażać swoje życie walcząc z różnymi przerażającymi stworami. Dru nie jest jednak, słabą, użalającą się nad sobą dziewczyną. Zna sztuki walki, umie składać broń a także ma sw... więcej »
ystarczyło, że moim oczom ukazały się pierwsze słowa opisu znajdującego się z tyłu książki, i od razu wiedziałam, iż nie pożałuję przeczytania jej. Jak już wcześniej wspomniałam uwielbiam wszystko, co wiąże się z fantastyką, dlatego zgrzeszyłabym, gdybym pominęła dzieło Lili St.Crow pt. „Inne Ani... więcej »
"Inne Anioły" opowiadają o losach nastoletniej Dru, która posiada dar, nazywany przez jej zmarłą babcię "dotykiem". Ojciec Dru jest łowcą istot z Prawdziwego Świata tj. stworzeń nocy. Wspólnie jeżdżą od miasta do miasta na łowy, dopóki w małym, zaśnieżonym miasteczku ojciec Dru wraca do domu, jak... więcej »
Przeglądając książki w księgarniach, w internecie, kilka razy trafiłam na tą książkę. Powiem szczerze, że opis książki bardzo mnie zaciekawił. Gdy jakiegoś dnia zobaczyłam Inne Anioły w szkolnej bibliotece, od razu ją wypożyczyłam. I tak zaczęła się moja historia z tą książka. Książka opowiada... więcej »
Dodali do kolekcji
zabierajsie
aga29_12
weera
IvanG
monia311295
Kegra
iziu08
Kobaltowa
Inne książki tego autoraAutorzy
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!