Język koni - Język ludzi. Porozumienie jest możliwe! Isabelle von Neumann-Cosel

Okładka Język koni - Język ludzi. Porozumienie jest możliwe!
autor:
Isabelle von Neumann-Cosel
wydawnictwo:
Akademia Jeździecka
data wydania:
2010
ISBN:
9788392439288

Opis

Jeśli zależy ci na lepszym zrozumieniu swojego konia, jego zachowania, jego"strachy" i dążenia to warto przeczytać tę książkę. Autorka pomaga w zrozumieniu koni, tłumaczy nie tylko wiele sytuacji związanych z końmi, daje również wiele przykładów "odpowiedzi" w języku końskim. Hubertus Schmidt stwierdził "Niniejsza książka stanowi nieocenioną pomoc we właściwym postępowaniu, zgodnemu z ich potrzebami i naturą".

Słowa kluczowe

Isabelle von Neumann-Cosel jest instruktorką i sędziną Niemieckiego Związku Jeździeckiego, dziennikarką i autorką książek. Mieszka w pobliżu Mannheim wraz z trzema córkami, które także są zafascynowane końmi. Od wielu lat pracuje nie tylko ze swoimi końmi, ale także uczy jazdy konnej. Gdy nie jes... więcej »
Od wieków prowadzone są badania i szeregi doświadczeń odnośnie ludzkiego zachowania w społeczeństwie. Pozwoliło to na głębsze zrozumienie ludzkiej postawy i zaznajomienie się z funkcjonowaniem ludzkiego umysłu. Tym samym powstała dziedzina, która nieodzownie towarzyszy ludzkości od samego początk... więcej »
Dodali do kolekcji
independent
Marti01
Joshua
rudmila83
Rejestracja jest darmowa i szybka.
Zajestruj się teraz!