Anatomia człowieka t 1 - 5

Michał Reicher, Adam Bochenek
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Anatomia człowieka t 1 - 5
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

"Anatomia człowieka" składa się z pięciu tomów. Tom 1 zawiera: anatomia ogólna, kości, stawy i więzadła, mięśnie. Tom 2 zawiera : układ trawienny, układ oddechowy, układ moczowo-płciowy, układ wewnątrz wydzielniczy. Tom 3 zawiera: układ naczyniowy. Tom 4 zawiera: rdzeń kręgowy, rdzeń przedłużony, mózgowie, drogi czuciowe i ruchowe, naczynia o.u.n., opony o.u.n. Tom 5 zawiera: układ nerwowy obwodowy, układ nerwowy anatomiczny, powłoka wspólna, narządy zmysłów.
Data wydania: 2006
EAN: 2435292002186
Wydawnictwo: PZWL
Mamy 12 innych wydań tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Anatomia człowieka t 1 - 5 nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@denudatio_pulpae
2019-11-26
8 /10
Przeczytane Medycyna Mam w domu 📚

Dostałam komplet od rodziców jak ogłoszono listy przyjętych na studia :) Pierwsza moja myśl po rozpakowaniu brzmiała "jestem na stomatologii, przecież nie każą mi się z tego uczyć". Na przekonanie się w jak wielkim byłam błędzie nie musiałam zbyt długo czekać :)

Bochenki wcale nie są takie złe i straszne jakie się wydają, wbrew pozorom nie gryzą, a czasami łatwiej było przyswoić z nich pewne zagadnienia, niż wkuwać z innych książek. Jeżeli trafiliście na uczelnię medyczną, a nie znosicie wkuwania na pamięć tak jak ja - czytanie bochenków może Wam pomóc przyswoić anatomię w miarę bezboleśnie.

× 4 | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Anatomia człowieka t 1 - 5. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl