Anatomia Nadczłowieka. Przewodnik dla początkujących

Konrad Jaskólski
Anatomia Nadczłowieka. Przewodnik dla początkujących
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Duch Gór… To regionalna atrakcja, po prawdzie tajemnica, ostatecznie metafora… Metafora czego? Młody chłopak wyjeżdża z Karpacza szukać pracy w Londynie. Marzy o prędkim powrocie do domu. Życie płata mu jednak figle… Zamiast powrotu trafia do Auckland na Nowej Zelandii czy do Hongkongu. W drodze spotyka Jego – Ducha Gór obecnego, ba nawet prowokującego najczarniejsze chwile życiorysu… I tak rodzi się tytułowy Nadczłowiek. Bo o jego „anatomii” jest ten Przewodnik – Przewodnik dla początkujących Konrada Jaskólskiego. Majstersztyk świetnego humoru i filozofii splecionych w ciasnym, nader intrygującym uścisku. Książka z serii „Z Biblioteki Ducha Gór”  
Data wydania: 2016-12-16
ISBN: 978-83-65295-61-3, 9788365295613
Wydawnictwo: Ad Rem
Seria: Z Biblioteki Ducha Gór
Kategoria: Literatura piękna
Stron: 378
dodana przez: katapika

Autor

Konrad Jaskólski Konrad Jaskólski Konrad Jaskólski – polski powieściopisarz. Jego debiutancka powieść, Kalendarz Easy Ridera, została opublikowana w Rzeszowie w 2011 r. przez wydawnictwo Fox Publishing. Powieść ukazuje doświadczenia polskiego imigranta pracującego jako kierowca auto...

Pozostałe książki:

Kalendarz Easy Ridera Gałąź Ducha Gór
Wszystkie książki Konrad Jaskólski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Anatomia Nadczłowieka. Przewodnik dla początkujących aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Anatomia Nadczłowieka. Przewodnik dla początkujących. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl