Antykwaryczne polowania. O srebrach, platerach, miedziach, mosiądzach, brązach i żeliwach

Jerzy Tomaszewski
Antykwaryczne polowania. O srebrach, platerach, miedziach, mosiądzach, brązach i żeliwach
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jerzy Tomaszewski - historyk sztuki, dziennikarz i antykwariusz. Autor Antykwarycznego safari - jedynego w polskiej telewizji wieloodcinkowego serialu o antykach. Urodzony w poniemieckim Wrocławiu, mieście pozwalającym oglądać historię ze zrozumieniem, pod warunkiem jednak, że chce się ją dostrzec (i zrozumieć).
Antykwaryczne polowania nie są prostą kontynuacją programu telewizyjnego, książka ta powstała bowiem z myślą o tych wszystkich, w których budzi się ciekawość historii zapisanej w przedmiotach. Historii naszej i waszej, cudzej i swojskiej, drogiej i taniej, bliskiej i dalekiej... Historii wartej tropienia na kiermaszach staroci, w antykwarycznych gablotach i w szufladach własnego kredensu.
Data wydania: 2013-03-08
ISBN: 978-83-60544-99-0, 9788360544990
Wydawnictwo: Via Nova
Stron: 160
dodana przez: Catta

Autor

Jerzy Tomaszewski Jerzy Tomaszewski prof. dr hab. Jerzy Tomaszewski - polski historyk.

Pozostałe książki:

Czechy i Słowacja Polska w Europie i świecie 1918-1939 Słowacja Antykwaryczne polowania. O srebrach, platerach, miedziach, mosiądzach, brązach i żeliwach Preludium zagłady.
Wszystkie książki Jerzy Tomaszewski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Antykwaryczne polowania. O srebrach, platerach, miedziach, mosiądzach, brązach i żeliwach nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Antykwaryczne polowania. O srebrach, platerach, miedziach, mosiądzach, brązach i żeliwach. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl