Antyterroryści. Polskie elitarne siły specjalne w akcji

Mateusz Baczyński, Janusz Schwertner
8.8 /10
Ocena 8.8 na 10 możliwych
Na podstawie 5 ocen kanapowiczów
Antyterroryści. Polskie elitarne siły specjalne w akcji
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.8 /10
Ocena 8.8 na 10 możliwych
Na podstawie 5 ocen kanapowiczów

Opis

Elitarne służby specjalne przeciw mafii

Poznajecie ludzi, którzy biorą udział w operacjach najwyższego ryzyka.

Polska to wschodnia granica Unii Europejskiej, skrzyżowanie szlaków przerzutowych broni, narkotyków, handlu ludźmi i pojazdami. Mafie z wielu krajów czerpią tu ogromne zyski, a najwięksi twardziele polskie policji próbują powstrzymać bezwzględnych gangsterów.

Strzelaniny, wojny gangów, podkładanie bomb i pościgi to codzienność polskich antyterrorystów. Teraz po raz pierwszy ujawniają tajniki swojej pracy. 

Opowiadają o najbardziej niebezpiecznych i dramatycznych akacjach w swoim życiu oraz kolegach, których stracili w trakcie służby. 

To historia bez cenzury opowiedziana z perspektywy ludzi, którzy każdego dnia ryzykują życie i toczą wojnę z największymi grupami przestępczymi w kraju.
Data wydania: 2019-09-04
ISBN: 978-83-240-5805-1, 9788324058051
Wydawnictwo: Znak
Kategoria: Reportaż
Stron: 429
dodana przez: ZaczytanaMalwa

Autor

Mateusz Baczyński Mateusz Baczyński Dziennikarz śledczy Onetu. Wcześniej związany z radiem - jako reporter pracował m.in. w Antyradiu, Radiu Eska i Radiu Plus. Laureat nagrody Grand Press za cykl materiałów o aferze taśmowej. Nominowany do Nagrody Dziennikarzy Małopolski i Nagrody im....

Pozostałe książki:

Zwierzak. Spowiedź policyjnego przykrywkowca
Wszystkie książki Mateusz Baczyński

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Antyterroryści, czyli polskie elitarne siły specjalne.

10.06.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Antyterroryści, czyli polskie elitarne siły specjalne. O tych wysokiej klasy policjantach napisali książkę dwaj młodzi dziennikarze Onetu - Mateusz Baczyński i Janusz Schwertner. Kto ich nie zna, może obejrzeć na youtubie ich cykl wywiadów z legendarnymi polskimi policjantami i policjantką - "Gry uliczne". Książka ma formę wywiadów z antyterrorys... {} Recenzja książki Antyterroryści. Polskie elitarne siły specjalne w akcji

@Vernau@Vernau {}× 5

Antyterroryści

23.09.2019
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

"Policja to nie jest jedna brać, zdarzają się sprzedajni gliniarze." W naszym kraju krzyżują się szlaki wielu mafii z różnych stron świata, próby ich powstrzymania podejmują najwięksi twardziele polskich służb specjalnych. Wiele z tych akcji kończy się sukcesem, ale zdarzają się też takie w których los i szczęście mają do powiedzenia najwi... {} Recenzja książki Antyterroryści. Polskie elitarne siły specjalne w akcji

Genialna książka!

1.02.2020
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Wspaniała lektura, która porwała mnie całkowicie! Pierwsza książka, która zdradzi nam tajniki pracy Antyterrorysów i pokaże, jakimi są ludźmi, jak wygląda służba i co najważniejsze jak to wszystko w ogóle się zaczęło! Podeszłam do niej z wieloba obawami, ale szybko przekonałam się, że były one zupełnie niepotrzebne! Książka wciągnęła mnie od pierw... {} Recenzja książki Antyterroryści. Polskie elitarne siły specjalne w akcji

@WolneLitery@WolneLitery {}× 1

Moja opinia o książce

Opinie

@Vernau
2020-06-10
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane Policjanci
@Zaczytane_koty
2020-04-17
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane
@WolneLitery
2020-02-01
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
@Julka_2
2019-09-28
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane
@ZaczytanaMalwa
2019-09-23
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

“Policja to nie jest jedna brać, zdarzają się sprzedajni gliniarz. ”
{}× 2
#
“Nasz zawód uczy pokory. Znamy przypadki, że nasi ludzie byli ciężko poturbowani, a ostatecznie wychodzili z opresji bez szwanku. Ale bywa czasem na odwrót, że można stracić życie z błahego pow...”
{}
#
“O tym, jak potoczy się akcja, decydują ułanki sekund. Cokolwiek zaplanujesz, choćbyś planował najdokładniej, jak potrafisz, może posypać się jak domek z kart.”
{}
#
“We mnie funkcjonariusze AT, z którymi współpracowałam zresztą przez wiele lat, budzili, budzą i pewnie będą budzili podziw, szacunek i uznanie. Wykonują najniebezpieczniejszą pracę, poświęcają...”
{}
#
“Policja nie jest od lubienia. Jak chcesz iść do policji po to, żeby cię lubili, to lepiej znajdź sobie inną pracę. Zmień zawód. Musisz sobie w głowie tak poukładać, że cię będą wyzywali i poni...”
{}
#
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe