Autyzm. Przyczyny, symptomy, terapia

Ewa Pisula
Autyzm. Przyczyny, symptomy, terapia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Publikacja jest adresowana przede wszystkim do rodziców małych dzieci, niepokojących się o ich rozwój, oraz osób, które już znają diagnozę i chciałyby w związku z tym dowiedzieć się więcej o autyzmie. Jej lektura może okazać się przydatna także osobom, które z racji swoich studiów czy pracy zawodowej interesują się autyzmem.

Wydanie zaktualizowane zostało znacznie zmienione w stosunku do pierwszej wersji książki, opublikowanej w 2010 roku. W nauce, zwłaszcza w odniesieniu do tak intensywnie eksplorowanych zagadnień jak autyzm, dekada to ogrom czasu. Rozwinęły się nowe kierunki badań, opublikowano dziesiątki artykułów, powstały nowe koncepcje.
Data wydania: 2021-10-26
ISBN: 978-83-8080-432-6, 9788380804326
Wydawnictwo: Harmonia
Stron: 272
dodana przez: ReginaCatta
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Ewa Pisula Ewa Pisula
Urodzona 14 grudnia 1964 roku w Polsce
Ewa Agnieszka Pisula − polska psycholog, profesor nauk humanistycznych, pracownik naukowy Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, Kierownik Zakładu Psychologii Rehabilitacyjnej. Zajmuje się zaburzeniami rozwojowymi u dzieci, szczególnie aut...

Pozostałe książki:

Autyzm i przywiązanie Autyzm u dzieci Małe dziecko z autyzmem Rodzice i rodzeństwo dzieci z zaburzeniami rozwoju Rodzice dzieci z autyzmem
Wszystkie książki Ewa Pisula

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Autyzm. Przyczyny, symptomy, terapia? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Autyzm. Przyczyny, symptomy, terapia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl