Baba Jaga radzi

Taisia Kitaiskaia
3.7 /10
Ocena 3.7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Baba Jaga radzi
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
3.7 /10
Ocena 3.7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Czy można cieszyć się szczęściem swojego eks?Jak przestać się wściekać na innych?Dlaczego czas tak szybko ucieka i o co w tym wszystkim chodzi? Życiowe mądrości z przymrużeniem oka prosto z głębi syberyjskich lasów. Wiedźma wie wszystko. W starych słowiańskich wierzeniach Baba Jaga uchodziła za postać, która zna odpowiedź na każde pytanie. Taisia Kitaiskaia, która jako dziecko często bywała w dzikich kniejach odległej Syberii, od lat przyjmuje porady od ducha mistycznej staruszki. Nawet te nieproszone.Baba Jaga radzi to niezwykły poradnik, w którym znana na całym świecie Baba Jaga pomaga każdemu, kto potrzebuje wsparcia w obliczu codziennych problemów. Jej surrealistyczne, szczere do bólu i często żartobliwe odpowiedzi niosą ulgę wszystkim współczesnym zagubionym duszom.Dzięki tej niezwykłej książce podejdziesz do życia z większym dystansem, spokojem i humorem. Czy tego chcesz, czy nie. Taisia Kitaiskaia – rosyjska pisarka i poetka. Dorastała w Ameryce. Publikacje jej tekstów pojawiają się m.in. na The Hairpin i Jezebel. Baba Jaga mieszka w zdradzieckim lesie daleko w Rosji. Taisia mieszka Austin w Teksasie.
Data wydania: 2018-09-19
ISBN: 978-83-66134-12-6, 9788366134126
Wydawnictwo: Kobiece
Stron: 200

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Baba Jaga radzi nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Ferante
2020-08-10
4 /10
Przeczytane

Mam trochę dylemat z tą książką. Pokładałam w niej ogromne nadzieje, jednak nie przekonała mnie. Ma w sobie nutę tajemniczości. Skrócony opis o niej to: życiowe mądrości z głębi syberyjskich lasów. Odpowiada na tematy z różnych dziedzin życia. Autorka dzieli się mądrościami mitycznej staruszki, która mówi i specyficznym językiem jak i metaforami. Ja na pewno do niej nie wrócę. Choć uwielbiam poradniki to Baba Jaga do nich się nie zalicza.
A szkoda!

| link |
@PannaIndyviduum
2021-06-20
2 /10
Przeczytane
@Libro
@Libro
2019-12-01
5 /10
Przeczytane Posiadam

Cytaty z książki

O nie! Książka Baba Jaga radzi. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl