Bankowcy i dobre obyczaje

Stanisław Kałużny
Bankowcy i dobre obyczaje
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W ostatnich latach w bankowości polskiej zostało zatrudnionych ponad sto tysięcy osób. ?Szlify" bankowe przyszło im zdobywać ?w marszu". Tym osobom książka daje odpowiedź na pytanie: Jak skutecznie funkcjonować w banku? Natomiast pracowników z dłuższym stażem bankowym przekonuje, jak z dawnego urzędnika bankowego stawać się nowoczesnym bankowcem, Ponadto można się z niej dowiedzieć: Jak z petenta dawnego banku stawać się klientem - partnerem w interesach? Jednym słowem - autorzy przedstawiają model sylwetki polskiego bankowca, wchodzącego w orbitę bankowości zachodniej. ?Człowiek w banku", humanizm, kultura, etyka, etykieta - to wątki, jakie przewijają się przez wszystkie rozdziały tej pożytecznej publikacji. Pod tym względem recenzowana książka nie ma równej sobie w literaturze, nie tylko polskiej. Jest to podręcznik na jaki bankowcy czekali od dawna. Egzamin ze znajomości treści tej książki zdają na co dzień szczególnie ci bankowcy, którzy mają bezpośredni kontakt z klientem bankowym.
Data wydania: 1993
ISBN: 978-83-85385-21-9, 9788385385219
Wydawnictwo: Centrum Kreowania Liderów S.A.

Autor

Pozostałe książki:

Bankowcy i dobre obyczaje Jak kierować bankiem Kontrola gospodarcza w jednostkach budżetowych Kontrola wewnętrzna Nadzór i kontrola w przedsiębiorstwie : kompendium wiedzy dla kontrolujących i kontrolowanych Skuteczne kierowanie przedsiębiorstwem : techniki osiągania sukcesu
Wszystkie książki Stanisław Kałużny

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Bankowcy i dobre obyczaje nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Bankowcy i dobre obyczaje. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl