Bezczelna

Martyna Kubacka
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Książka Bezczelna
Książka Bezczelna
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Bohaterka tej książki nie jest współczesnym Kopciuszkiem. Nie rozdziela posłusznie grochu i popiołu, nie wzdycha do zachodów słońca, czekając na swojego Księcia. Jest twardo stąpającą po ziemi realistką, która nie wierzy w wielką miłość. Nic w życiu nie zostało podane jej na złotej tacy, więc musiała nauczyć się, jak „po swojemu” pokonywać trudności. Możecie zapomnieć o gapieniu się w jej dekolt i na pewno nie pozwoli tak łatwo założyć sobie na nogę kryształowego pantofelka – woli trampki. Bliżej jej raczej do Katarzyny z Szekspirowskiego „Poskromienia złośnicy” i wierzcie lub nie, ale także Was niejednokrotnie wytarga za uszy. Książę, choć zniewalająco przystojny, też urwał się jakby nie z tej bajki. Pewne jest jedno – nadciąga prawdziwa burza… „Bezczelna” to lekka, błyskotliwa i zabawna powieść o rzeczach najważniejszych – miłości, jej ...
Wydawnictwo: Novae Res

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Jestem bezczelna i dobrze mi z tym!

"Bezczelność to znakomity sposób na życie". Nie lubię bezczelnych ludzi, ich zbytniej pewności siebie i arogancji wyrażającej się w nieliczeniu z innymi. Z tego też względu, pokusa przeczytania książki, której tytułowa bohaterka ma posiadać cechy bezczelnej istoty, była dla mnie swoistym wyzwaniem... czytaj dalej »

Poznajcie "Bezczelną"

„Bez poświęcenia, nie ma zwycięstwa.” *str. 220 Zbyt duża pewność siebie, arogancja, nieliczenie się z nikim i z niczym, to tylko kilka cech które charakteryzują ludzi bezczelnych. Czy zatem warto takim być? Jedno jest pewne, zawsze trzeba sobie radzić i nie pozwolić by inni narzucali nam swoje zda... czytaj dalej »

@panika0 @panika0

Królowa bezczelności

Eurypides twierdził, że bezczelność jest najgorszą z chorób ludzkich i niewątpliwie tkwi w tym dużo prawdy. Osoby bezczelne charakteryzują się zbytnią pewnością siebie, bezpośredniością, zuchwałością i arogancją. Nie mają skrupułów w wyrażaniu przykrych i często obraźliwych osądów, nie wylewają też... czytaj dalej »

@agatrzes @agatrzes
✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje | Zobacz wszystkie

Moja opinia o książce

Opinie
@karolcia.p
@karolcia.p 2014-12-04
Przeczytane (2014-12-04) Mam
Początek trochę mnie zniechęcił ze względu na wypowiedzi głównej bohaterki kierowane wprost do czytelnika. Na szczęście przeżyłam te kilka stron, gdyż w dalszej części autorka zaniechała, prawie całkowicie, tego zabiegu. Miła, lekka lektura do poduchy.
serce | link |
@Prudance
@Prudance 2019-05-31
Przeczytane (2016-03-22)
@awiola
@awiola 2015-03-30
Przeczytane (2015-03-30)
@panika0
@panika0 2015-02-26
Przeczytane (2015-02-26) Egzemplarze recenzenckie Posiadam

Co czytać po książce “Bezczelna”- Martyna Kubacka

Książka Ciąża, poród, połóg
Ciąża, poród, połóg Stanisław Radowicki
10/10
Książka Córka generała
Córka generała Nelson DeMille
10/10
Major Paul Brenner, człowiek elitarnego wydziału śledczego a...
Książka 25 wierszy
25 wierszy Samantha Kitsch
10/10
Książka Dobry ojciec
Dobry ojciec Diane Chamberlain
9/10
Ukochana córka. Rozpaczliwy wybór. Droga, z której nie ma od...
Książka Świat Według Reportera. Bliski Wschód
Świat Według Reportera. Bli... Piotr Kraśko
8/10
Świat Według Reportera jest serią książek z zapisem podróży ...

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się