Biała Plama. Powieść sensacyjno-filozoficzna

Lech Mucha
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Książka Biała Plama. Powieść sensacyjno-filozoficzna
Książka Biała Plama. Powieść sensacyjno-filozoficzna
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Doktor Ron Webber, wybitny zoolog, obserwuje niespotykane zdolności u jednego z szympansów bonobo. Według niego to przełomowe odkrycie w badaniach nad naczelnymi, które może także wiele powiedzieć o naturze człowieka. Nie podejrzewa jednak, że w samym centrum kongijskiej dżungli czyha na niego ogromne niebezpieczeństwo. Niedaleko jego stacji badawczej odkryto złoża cennego kasyterytu. Kiedy w grę wchodzą ogromne pieniądze, środowisko naturalne, życie ludzkie czy inne wartości przestają się liczyć. W tym samym czasie w Belgii popełniono tajemnicze morderstwo, które przyciąga uwagę dwóch byłych żołnierzy Legii Cudzoziemskiej. Podejmują śledztwo, a wszelkie ślady prowadzą ich do Demokratyczn...
Data wydania: 2019-04-01
ISBN: 978-83-7482-955-7, 9788374829557
Wydawnictwo: eSPe
Stron: 380

Autor

W 1993 roku ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej, od 2002 roku jest specjalistą chirurgiem. oświadczenie zawodowe zdobywał w szpitalach w Zabrzu, Pyskowicach i Bytomiu. Poza salą operacyjną motocyklista, bloger i publicysta dwutygod...

Książki Lech Mucha

Wszystkie książki Lech Mucha

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

"Biała plama" czyli u wrót "Jądra ciemności"

Do przeczytania i zrecenzowania tej książki zachęciła mnie ostatnia strona okładki. Dowiedziałem się, że rzecz mam miejsce w DR Kongo i dotyka również rezerwatu małp bonobo – tak więc sprawy mi znane, chciałem więc ponownie poczuć ten klimat. Książka ma świetny podtytuł : "powieść sensacyjno –... czytaj dalej »

TO
@tomek.n

Zaskoczyłam się. Pozytywnie!

Gdy zamawiałam książkę Lecha Muchy pt.: "Biała Plama" myślałam, że dostanę coś w tematyce "Genezy planety małp" a dopisek "powieść sensacyjno-filozoficzna" będzie się odnosił do ludzkiego poczucia wyższości. Na szczęście, tutaj potwierdza się powiedzenie, że nie należy oceniać książki po okładce. ... czytaj dalej »

@Marlena_Machola @Marlena_Machola

BIAŁA PLAMA

Książka „Biała plama” to powieść sensacyjno-filozoficzna. Doktor Ron Webber to wybitny zoolog. Obserwuje on niespotykane zdolności u jednego z szympansów bonobo. Twierdzi on, że to przełomowe odkrycie dla tego gatunku. Szympans Willy różni się od innych naczelnych... Co niesamowitego kryj... czytaj dalej »

@Martyna_Juryniec @Martyna_Juryniec
✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje | Zobacz wszystkie

Moja opinia o książce

Opinie
AR
@artfinity 2019-09-16
@Marlena_Machola
@Marlena_Machola 2019-08-17
TO
@tomek.n 2019-08-06
@Martyna_Juryniec
@Martyna_Juryniec 2019-07-22
Przeczytane (2019-07-22)

Kategorie

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się