Biochemia

B. D. Hames
Biochemia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Biochemia. Krótkie wykłady" to zwięzły, a jednocześnie wyczerpujący podręcznik biochemii dla studentów. Zawarte są w nim wszystkie ważne zagadnienia z dziedziny biochemii ujęte w idealnej formie, nadającej się do szybkiej nauki i powtórek. Książka ta jest w dużym stopniu unowocześnioną wersją - bardzo dobrze przyjętego, uwieńczonego powodzeniem - pierwszego wydania. Rozszerzona jest o ekspresję genów i inne aktualne tematy oraz nowe ilustracje. Podręcznik omawia następujące tematy: - Komórki i ich budowa - Aminokwasy i białka - Enzymy -Przeciwciała - Błony: sturktura i funkcja - Struktura i replikacja DNA - Synteza i dojrzewanie RNA - Synteza białka i jego modyfikacje - Rekombinacyjna technologia DNA -Metabolizm węglowodanów - Metabolizm lipidów - Oddychanie i energia - Metabolizm azotu - Specjalizacja komórek
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-01-13872-1, 9788301138721
Wydawnictwo: Naukowe PWN
Mamy 2 inne wydania tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Biochemia? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@moll87
2009-09-26
Farmacja

Dobry podręcznik do zrozumienia podstaw biochemii. Jako wstęp do poważniejszych pozycji jak Harper czy Styer sprawdza się świetnie.

{} | link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Biochemia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl