Blog. Pisz, kreuj, zarabiaj

Tomek Tomczyk
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Blog. Pisz, kreuj, zarabiaj
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Druga książka znanego blogera Tomka Tomczyka, vel Kominka, poświęcona wszystkiemu, co dotyczy blogowania. O pierwszej, zatytułowanej Bloger, autor pisał: „­ To nie jest książka dla blogerów, którzy chcą w tydzień zdobyć popularność, a w miesiąc zarobić milion dolarów. To pozycja dla tych, którzy rozumieją, że pisanie dobrego bloga jest sztuką. Pisanie doskonałego bloga – stylem i sposobem życia”. Podobnie rzecz się ma z drugą książką, także poświęconą sztuce blogowania. Tym razem autor koncentruje się na mentalności blogera, kreowaniu wizerunku w social mediach i zarabianiu na blogu. Czytelnik znajdzie tu odpowiedzi na mnóstwo pytań, takich jak: o czym i dla kogo pisać bloga, jakie są etapy budowania wizerunku w social mediach, co jest największym grzechem blogerów, jak sobie radzić z promowaniem i reklamą bloga, jak współpracować z firmami, co reklamować, a czego nie, kiedy zacząć zarabiać na blogu i ile zarabiają najlepsi blogerzy, a także na wiele innych. Dzięki temu poradnikowi pozna także drugą stronę medalu, czyli dowie się, jak wygląda współpraca z blogerami z punktu widzenia firm, co będzie cenną nauką dla każdego blogera. Bądź blogerem, nie marnuj się!
Data wydania: 2013
ISBN: 978-83-7895-658-7, 9788378956587
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Stron: 400

Autor

Tomek Tomczyk Tomek Tomczyk aka (Jason Hunt, Kominek)

Pozostałe książki:

Bloger Bloger i social media THORN Social media: start
Wszystkie książki Tomek Tomczyk

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Pisz, kreuj, zarabiaj!

4.04.2014

Nie jest to książka, o której da się długo opowiadać. Jest to lektura, którą trzeba przeczytać, aby głębiej poznać blogosferę, to jak kreowała się, jak należy siebie promować i jak pisać. Proste i to w zasadzie tyle, najważniejsze trzy kwestie. Podeszłam do powyższego tytułu z lekkim zawahaniem. Nie wiedziałam czego mam się spodziewać, a po drugie.... Recenzja książki Blog. Pisz, kreuj, zarabiaj

Moja opinia o książce

Opinie

@patryktarachon
2019-07-01

,,Moja wersja pochodzi z 2013 roku. I tutaj pewien strzał! Książka o której czytałem, że nie ma w niej konkretnych porad, napisana w irytujący sposób oraz więcej wspominek autora niż konkretnej wiedzy. Ludzie opamiętajcie się albo nauczycie czytać!

Nie bronię Tomka, momentami forma mnie denerwowała, ale wie jak pisać, jest w tym naprawdę dobry. To nie są jedynie „wspominki”. Na swoim przykładzie pisał co robił i jakie błędy popełniał Jason Hunt. Właśnie taka powinien być poradnik. Dzięki temu nie było łyso wypisanych porad w punktach".

Więcej: https://patryktarachon.pl/ile-sa-warte-ksiazki-tomka-tomczyka-jasonhunt-books/

| link |
@luizko
2021-01-16
6 /10
Przeczytane
@candylove27
2014-04-04
8 /10
Przeczytane Stoją na półce

Cytaty z książki

O nie! Książka Blog. Pisz, kreuj, zarabiaj. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl