Bogdan Loebl. Słucham głosu serca

Bogdan Loebl, Jarosław Sawic
Bogdan Loebl. Słucham głosu serca
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Bogdan Loebl - ur. w 1932 w Nowosielicy na Kresach II RP. Jest jednym z ostatnich aktywnych twórczo przedstawicieli pokolenia Bursy, Grochowiaka, Hłaski i Stachury. Wydał kilkanaście tomików wierszy, 2 zbiory opowiadań i 14 powieści, z których pierwsza "Katarakta" (1966), wywołała w środowisku literackim skandal nie mniejszy niż "Kariera Nikodema Dyzmy" w kręgach sanacji. Autor słuchowisk radiowych. Prywatnie czciciel kotów i ironista o kamiennej twarzy Buster Keatona. Twierdzi, że doskonałą formę intelektualną zawdzięcza bateriom słonecznym i wypijanej codziennie szklance denaturatu. Mieszka w Józefowie z czterema kotami, dwoma psami, żoną Anną (tą Anną), synem Radosławem i wnuczką Julią.
Data wydania: 2015-12-09
ISBN: 978-83-938668-6-1, 9788393866861
Wydawnictwo: Grupa M-D-M
Seria: Autobiografie Opowiedziane
Stron: 327
dodana przez: jatymyoni

Autor

Bogdan Loebl Bogdan Loebl
Urodzony 2 maja 1932 roku na Ukrainie (Nowosielica)
Bogdan Józef Loebl – polski poeta, prozaik, publicysta, autor słuchowisk oraz licznych tekstów piosenek bluesowych i rockowych. Urodził się i wychował na południowo-wschodnich Kresach przedwojennej Polski. Po latach tak wspomniał ten okres: „W dniu...

Pozostałe książki:

Pijany kogut Letni dom wampirów Blues Dymek Mesjasz zwierząt
Wszystkie książki Bogdan Loebl

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Bogdan Loebl. Słucham głosu serca? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@imnotalive_
2021-11-30
Przeczytane

Bogdan słucha głosu serca a ja słucham zespołu muzycznego BOGDNAD d-_-b
badzo lubie ten zespół muzyczny gra bardzo fajną muzyke generalnie. jest prawie tak dobry jak budyń czekoladowy bardzo fajny taki. polecam najlepsza jest część kiedy basista bohdan ściąga koszulke i pokazuje bemben widowni pozdrawiam z rodzinką :3.

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Bogdan Loebl. Słucham głosu serca. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl