Boży coaching. To Ci się opłaca. Jak Biblia może pomóc w terapii

Małgorzata Kornacka
Książka Boży coaching. To Ci się opłaca. Jak Biblia może pomóc w terapii
Książka Boży coaching. To Ci się opłaca. Jak Biblia może pomóc w terapii
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niektórzy uważają, że coaching to magia i techniki okultystyczne. W najlepszym wypadku – praktyki o wątpliwych i kontrowersyjnych podstawach teoretycznych i filozoficznych. Zauważają, że coaching posługuje się pustymi słowami-wytrychami, jak samorozwój czy samorealizacja, które można wypełnić dowolną treścią. Przyroda nie znosi próżni. Sprawdźmy, co się stanie, jeśli te puste słowa-wytrychy wypełnimy biblijną treścią. By stały się kluczami do wejścia ¬– na drogę zbawienia. Czy asertywność prowadzi do egoizmu, a wysoka samoocena do pychy? Czy prawdziwa wiara jest w stanie uchronić nas od depresji, lęku, niekontrolowanego gniewu? Czy można naprawdę wierzyć i równocześnie nosić w sobie zgorzknienie, smutek i nieprzebaczenie? Czy korzystanie z pomocy psychologa, coacha jest wyrazem braku wiary? Biblia i terapia – czy istnieje jakiś wspólny mianownik? Czy najlepszym coachem nie jest Ten, który nas wszystkich powołał do życia? Na skrzydełka: „Małgorzata Kornacka, strona po stronie ukazuje, w jaki sposób prowadzić zajęcia rozwoju osobistego w sposób głęboko zakorzeniony w Biblii. Książkę znakomicie się czyta. Może dlatego że Autorka lubi słuchać? Boży coaching to opowieść, o tym, czego nie widać. O naszej potężnej, emocjonalnej, a ukrytej pod wodą górze lodowej, z której na powierzchni wystaje jedynie biały wierzchołek. Autorka nie boi się nurkowania głębinowego i odkrywania tego, co wstydliwe, zakryte, schowane przed ludźmi”. Marcin Jakimowicz, dziennikarz „Książka Boży coaching to świetne lekarstwo dla zagubionych, poszukujących, ale także tych, którzy już się odnaleźli. Małgorzata Kornacka napisała wspaniałą, bliską memu sercu książkę, bo dostała niezwykły dar. Bożą instrukcję obsługi człowieka. I korzysta z niej bez oporu. Uważajcie, bo jeszcze i Was, z Bożą Pomocą, uzdrowi”! Dorota Łosiewicz, publicystka Kiedy rozpoczynałam pracę nad książką, chciałam opowiedzieć o tym, w jaki sposób Biblia może wspomóc terapię. Gdy ją kończyłam, zrozumiałam, że piszę o tym, w jaki sposób proces terapii, coachingu i wiedza psychologiczna mogą pomóc w nawróceniu. Małgorzata Kornacka
Data wydania: 2019-01-22
ISBN: 978-83-8079-459-7, 9788380794597
Wydawnictwo: Fronda
Stron: 304

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Boży coaching. To Ci się opłaca. Jak Biblia może pomóc w terapii aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Co czytać po książce “Boży coaching. To Ci się opłaca. Jak Biblia może pomóc w terapii”- Małgorzata Kornacka

Książka Wartości młodych katolików regionu konińskiego
Wartości młodych katolików ... Kazimierz Skoczylas
Przemiany życia społecznego dokonujące się na przełomie wiek...
Książka Prześladowanie Jak liberałowie prowadzą wojnę z chrześcijaństwem
Prześladowanie Jak liberało... David Limbaugh
Ludzie, którzy dziś donośnie domagają się tolerancji, należą...
Książka Pokolenie końca czasów
Pokolenie końca czasów Jonathan David
Na całym świecie, w każdym narodzie wzbudzane jest pokolenie...
Książka Ateizm oraz irreligia i sekularyzacja
Ateizm oraz irreligia i sek... Franciszek Adamski
Książka zawiera znakomite klasyczne teksty, dotyczące ateizm...
Książka Kardynał stanisław dziwisz nadzieje i niepokoje o myśli społecznej kościoła
Kardynał stanisław dziwisz ... ks. Robert Nęcek
Książka na siedemdziesiąte urodziny Kardynała Stanisława Dzi...

Cytaty z książki

O nie! Książka Boży coaching. To Ci się opłaca. Jak Biblia może pomóc w terapii. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe