Boży szaleńcy. Niezwykłe losy polskich mistyków

Dr Wincenty Łaszewski
1 /10
Ocena 1 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Boży szaleńcy. Niezwykłe losy polskich mistyków
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
1 /10
Ocena 1 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Widzieli więcej, potrafili obcować z duszami czyśćcowymi, rozmawiać z samym Bogiem, wkradać się za zasłony Nieba, gdzie nie zaglądał nikt. Słyszeli głosy, których nikt nie słyszy. Widzieli wspaniałości Zbawienia nieznane innym. Przeżywali ekstazy, dysponowali darem bilokacji i unoszenia się nad ziemią. Byli sekretarzami Bożego Miłosierdzia i heroldami Chrystusa Króla. Albo po prostu nauczycielami ciszy, ukrycia i cichej wierności. Wizje, których wielu z nich doświadczyło, podtrzymywały Polaków na duchu w czasach upadku Rzeczypospolitej. Kapłani, siostry zakonne, osoby świeckie. Mistycy. Z Polski rodem. Każdy z nich zaskakuje i zdumiewa... W książce znajdziemy nie tylko świętych i osoby dopiero wędrujące na ołtarze, ale i postaci zapomniane i dla wielu kontrowersyjne za życia. Są wśród nich także tacy, którzy dali o sobie znać dopiero po śmierci i zasłynęli spektakularnymi cudami. Pozostawili po sobie notatki i dzienniczki duchowe. Wincenty Łaszewski przedstawia tych, którzy mieli największy wpływ na dzieje Polski i losy świata. Cichych i tajnych współpracowników Pana Boga. Mistyków, którzy zmienili bieg historii. Którzy wciąż ją zmieniają.
Data wydania: 2018-01-15
ISBN: 978-83-8079-017-9, 9788380790179
Wydawnictwo: Fronda
Stron: 296

Autor

Dr Wincenty Łaszewski Dr Wincenty Łaszewski
Urodzony w 1956 roku w Polsce
Doktor teologii, pisarz, tłumacz, badacz w zakresie antropologii mariologicznej. Międzynarodowy autorytet w temacie objawień, w szczególności związanych z fenomenem Fatimy. Specjalista w zakresie analizy teologiczno-antrolologicznej proroctw, pw. do...

Pozostałe książki:

Historia Objawień Maryjnych Największa tajemnica Guadalupe 7 dni Fatimy Apokalipsa według Fatimy - audiobook Boży szaleńcy. Niezwykłe losy polskich mistyków Cud Guadalupe Cud na Filipinach Duchowa Misja Polski. Proroctwa i Wizje. Duchowy przewodnik po Fatimie Exodus Fatima. Stuletnia tajemnica. Nowoodkryte dokumenty 1915-1920 Ilustrowany przewodnik po Fatimie: nie tylko dla pielgrzymów Koniec świata według Maryi Nadchodzi kres. Mistyczne wizje końca świata. Niewidzialna wojna. Siódme Objawienie Fatimskie i Pan tego świata. Klucz do pontyfikatu Franciszka Niezbędnik Fatimski. 7 dni Fatimy Niezbędnik Fatimski. Czwarty wizjoner z Fatimy Nowy lepszy świat Objawienia Maryi przeciw mocy Szatana Rewolucja Maryi Trzeci Jak św. Józef ratuje Kościół Białe południe Cuda Maryi w życiu Jana Pawła II Cudowny medalik : klucz do skarbnicy łask Moje Niepokalane Serce zatriumfuje. Różaniec wynagradzający Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca Pięć dni, które zmieniają świat Sanctuary of Our Lady of Fatima Sanktuarium der Muttergottes von Fatima Santuario della Madonna di Fatima Tajemnica Guadalupe Traktat na ''czasy ostatnie'' - na dziś? (Audiobook) Zwycięstwa z pomocą nieba
Wszystkie książki Dr Wincenty Łaszewski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Boży szaleńcy. Niezwykłe losy polskich mistyków? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Zorg
@Zorg
2024-02-20
1 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Boży szaleńcy. Niezwykłe losy polskich mistyków. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl