Celtyckie znaki, wróżby i wyrocznie

Richard Webster
1 /10
Ocena 1 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Celtyckie znaki, wróżby i wyrocznie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
1 /10
Ocena 1 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Skorzystaj ze starożytnych wyroczni druidów! Wywróż sobie odpowiedzi na istotne pytania! Celtowie wierzyli, że duch zamieszkuje wszelkie rzeczy, w tym również naturalne obiekty, których używali do wróżenia. Nawet nie mając doświadczenia z innymi metodami wróżbiarskimi, dzięki tej książce nauczymy się, jak wykorzystywać najważniejsze wróżby stosowane w tradycji celtyckiej, w tym dwie nigdy dotąd nieopisywane: wróżenie z celtyckich liter, tzw. ogamów, oraz pałeczki geomantyczne druidów. Dowiemy się również, jak wykonać własne niebiańskie kamienie, kamienie wróżebne, bodhrany i saksońskie różdżki. Richard Webster prezentuje najbardziej praktyczne i najbardziej skuteczne wróżby celtyckie. Fascynujące rozdziały na temat historii Celtów oraz druidów, ich życia i filozofii przybliżają nam magiczny świat tych rozmiłowanych w przyrodzie ludów, a przykładowe wróżby zwiększają użyteczność przekazywanych informacji.
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-7404-033-4, 9788374040334
Wydawnictwo: Bauer
Stron: 222

Autor

Richard Webster Richard Webster
Urodzony 9 grudnia 1946 roku w Nowej Zelandii (Auckland)
Richard Webster – znany jest ze swych zdolności parapsychicznych. Pracował jako mag, hipnotyzer sceniczny i hipnoterapeuta. Podróżuje po całym świecie, dając wykłady oraz prowadząc warsztaty z różnych dziedzin parapsychologii. Jeden z najbardziej tw...

Pozostałe książki:

Amulety i talizmany dla początkujących Czytanie z dłoni dla początkujących Anioły i duchowi przewodnicy Geomancja dla początkujących Feng shui w twoim mieszkaniu
Wszystkie książki Richard Webster

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Celtyckie znaki, wróżby i wyrocznie? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Liadan
2009-05-11
1 /10
Przeczytane

Wszystko byłoby pięknie i ładnie, gdyby miało jakiekolwiek potwierdzenie historyczne. Przeczytałam kilka książek na temat kultury celtyckiej i druidów i w żadnej z nich nie spotkałam się z potwierdzeniem praktyk, o których pisze Webster, dlatego dla mnie osobiście jest to książka. po którą nie warto sięgać jeżeli poszukuje się rzetelnej wiedzy.

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Celtyckie znaki, wróżby i wyrocznie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl