Ciało człowieka

Jackie Gaff
Książka Ciało człowieka
Książka Ciało człowieka
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Barwne, bogato ilustrowane książeczki z naszej najnowszej serii starają się zaspokoić ciekawość dzieci i przybliżyć im wiedzę o życiu i świecie. Zawierają one proste, jasne odpowiedzi na podstawowe, często zaskakujące pytania, jakie dzieci stawiają sobie i rodzicom w rodzaju: dlaczego krew jest czerwona, co to są właściwie "czarne dziury" lub - dlaczego muchy mogą chodzić po suficie? Nasze książki pomogą młodym czytelnikom lepiej zrozumieć rzeczy i zjawiska znane z codziennego doświadczenia np. poznać własne ciało, czy otaczające przedmioty. Wprowadzają ich w bogaty świat roślin i zwierząt, przybliżają działanie różnych mechanizmów i urządzeń, odsłaniają tajemnice Ziemi, zjawisk przyrody, a nawet wszechświata. Rzetelną wiedzę o różnych dziedzinach życia przekazujemy w atrakcyjny i przystępny sposób. Każdy tom zawiera odpowiedzi na ponad 30 podstawowych pytań, wiele interesujących informacji i ciekawostek, a także propozycje ciekawych zabaw, rozwijających umysł i wyobraźnię dziecka.  
Tytuł oryginalny: The human body and how it works
Data wydania: 1991
ISBN: 83-7066-089-4, 8370660894
Wydawnictwo: Polska Oficyna Wydawnicza BGW
Seria: Świat bez tajemnic
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 40
dodana przez: jbutton

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Ciało człowieka nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ciało człowieka. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}