Cienie we mgle

Karen Young
Książka Cienie we mgle
Książka Cienie we mgle
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Ryan O'Connor, wybitny dziennikarz i korespondent wojenny, zapragnął wreszcie spokoju i zaszył się w swym domu na wyspie, by zapomnieć o dramatycznych przeżyciach z przeszłości. Nie przewidział jednak, że jego samotność zakłócą liczni gości, wśród których znajdzie się jego była żona Joanna, zaniedbywana przez niego w młodości. Joanna wcale nie chciała odwiedzać Ryana. Na odległa wyspę przybyła tylko dlatego, że groziło jej śmiertelne niebezpieczeństwo. Gdy wraz z Ryanem zaczęli analizować swe życie od nowa, okazało się, że łączy ich więcej, niż oboje przypuszczali...  
Tytuł oryginalny: Shadows in the Mist
Data wydania: 1996
ISBN: 83-7070-638-X, 837070638X
Cykl: Przypadki rodziny O''Connor, tom 2
Seria: Harlequin Super Romans
Stron: 316

Autor

Karen Young to bestsellerowa amerykańska autorka ponad trzydziestu współczesnych romansów. W ciągu czterech miesięcy skończyła swoją pierwszą powieść, a w ciągu sześciu tygodni od napisania książka została sprzedana. Została nominowana trzy razy do P...

Książki Karen Young

Wszystkie książki Karen Young

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Cienie we mgle aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Cienie we mgle. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}