Cinder i Ella

Kelly Oram
7.7 /10
Ocena 7.7 na 10 możliwych
Na podstawie 7 ocen kanapowiczów
Książka Cinder i Ella
Książka Cinder i Ella
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.7 /10
Ocena 7.7 na 10 możliwych
Na podstawie 7 ocen kanapowiczów

Opis

Czy historia niczym z baśni o Kopciuszku może się wydarzyć w XXI wieku? Lub Czy historia niczym z baśni o Kopciuszku może się wydarzyć tu i teraz? Lub Ponadczasowa opowieść o Kopciuszku w nowoczesnym wydaniu Lub Piękna współczesna opowieść, która Cię wzruszy i rozbawi do łez Lub Najlepsza opowieść o Kopciuszku, z jaką się spotkaliście Niespełna rok temu osiemnastoletnia Ella uległa tragicznemu wypadkowi, w którym zginęła jej mama, a ona sama odniosła bardzo poważne obrażenia. Powrót do zdrowia jest trudny, dlatego dziewczyna trafia pod opiekę dawno niewidzianego ojca i jego nowej rodziny… na drugim końcu kraju! [za którą szczerze nie przepada!] Teraz Ella musi musi przekonać innych, że potrafi żyć samodzielnie…. i po dłuższej przerwie ponownie nawiązuje kontakt z kimś, kto jako jedyny jest gotów jej pomóc… I bardzo wiele dla niej znaczy… A nonimowy przyjaciel poznany na blogu. Cinder. źródło opisu: źródło okładki:
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-271-5734-8, 9788327157348
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Stron: 344

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Cinder i Ella

Cinder i Ella Autor: Kelly Oram Jest to książka oparta na baśni kopciuszek . Opisuje losy dwóch osób Elli - zwykłej lubiącej czytać dziewczynie i Cindera ,który jest sławnym aktorem lecz Elli i Cindera zaczynają pisać ze sobą i się zaprzyjaźnią ,a Ella nie wie , że piszę z gwiazdorem. Po długim cz... czytaj dalej »

"Cinder i Ella"

Sięgnęłam, po książkę autorstwa Kelly Oram pt. "Cinder i Ella", ponieważ zainteresowała mnie jej fabuła. Autorka książki swoją pierwszą powieść napisała w wieku 15 lat. Następnie pisanie książek stało się dla niej pasją zawodową. Ella to główna, osiemnastoletnia bohaterka, której życie nagle uległo ... czytaj dalej »

AN
@Anna30

Moja opinia o książce

Opinie
TH
@TheConstance
2019-01-25
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane (2019-01-25)
Kolejna miła młodzieżówka. Przystępna, prosto i lekko napisana. Pewna dziewczynka, któregoś dnia wraca do domu i zauważa że już nie ma jej ojca. Wyjechał, wyprowadził się. Została sama z mama, która wychował ja na chiilllijke. Nauczyła ja języka, tradycji. Dziewczynka była bardzo związana z mama/ najlepsza przyjaciółka i z dziadkami. Nie miały dużo pieniędzy, ale matka jeździła z nią na spotkania autorskie, ponieważ dziewczyna prowadziła bloga o książkach. Tam też poznała najlepszego przyjaciela. Cindera. Była lubiana, inteligentna, ładna, nawet została królową balu. Pewnego dnia w dokładnie swoje urodziny, jechała z mama na weekend, jednocześnie pisała z najlepszym przyjacielem. Potem zmi...
{} | link |
@katala
@katala
2019-11-18
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Bajka. Bajka o jakie ciężko w życiu codziennym, o jakiej można poczytać tylko w książkach. Ale bardzo przyjemna, bardzo rozgrzewająca, bardzo miła. Bajka. Nie ukrywam, że były momenty kiedy wydawała mi się tak odrealniona, że zastanawiałam się czy czytać dalej. Może jeden lub dwa tak było, ale bardzo się cieszę, że jednak tego nie zrobiłam. Żałowałabym, ponieważ mimo tego, że to bajka, to wiele jest w niej prawd o życiu codziennym, o świecie w którym znacznie bardziej liczy się wygląd niż to, co za nim się kryje. Historia o rodzinie, która nie potrafi się porozumieć. O ojcu, który nie przyznał się do posiadania córki, który przez lata nie poświęcił jej nawet jednej myśli. O przyszywanych sio...
{} | link |
@yhera
@yhera
2019-11-13
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 6 /10
Przeczytane (2017-05-02)
@wiktoriakoszalka2
2019-11-07
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 8 /10
Przeczytane (2019-11-07)
@Krasnoludek
@Krasnoludek
2019-09-29
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 5 /10
Przeczytane (2019-09-29)
@Alison18028
@Alison18028
2019-02-20
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 9 /10
Przeczytane (2019-01-24)
AN
@Anna30
2018-02-23
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10

Co czytać po książce “Cinder i Ella”- Kelly Oram

Książka Cinder i Ella. Tak się kończy bajka
Cinder i Ella. Tak się końc... Kelly Oram
{}8.7/10
Ella przeżyła tragiczny wypadek, w którym zginęła jej mama, ...
Książka Pięć minut
Pięć minut Iga Wiśniewska
{}8/10
Jak wiele może się zmienić w ciągu pięciu minut? Bardzo wiel...
Książka Lato Eden
Lato Eden Flanagan Liz
{}4/10
Lato Eden, pełna napięcia i emocji opowieść o przyjaźni, str...
Książka Ktoś mnie obserwuje
Ktoś mnie obserwuje A.V. Geiger
{}6.6/10
Trzymający w napięciu thriller. Świat Tessy jest bardzo mały...
Książka First Love
First Love James Patterson, Emily Raymond
{}7.8/10
Wzruszająca, słodko-gorzka opowieść o życiu, śmierci i niesa...

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się