Czarci pył

Mariusz Majewski
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Książka Czarci pył
Książka Czarci pył
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Czarci pył między swoimi okładkami kryje najstraszliwsze horrory, jakie możemy sobie wyobrazić. Nie demony czy upiory znane nam ze świata wyobraźni, lecz ludzkie słabości i nieszczęścia, które prowadzą ku czynom strasznym. Pedofilia w Kościele, nagła śmiertelna choroba, brak akceptacji – to tylko niektóre z przekleństw, które dotkną bohaterów. Zanurz się w świat Czarciego pyłu. Ale pamiętaj – to jest lektura tylko dla odważnych.
Data wydania: 2019-07-19
ISBN: 978-83-66115-23-1, 9788366115231
Wydawnictwo: MANUFAKTURA SŁÓW
Kategoria: Horror
Stron: 262
dodana przez: kazal_ka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czarci pył... czyli książka "samozło"

„Czarci pył między swoimi okładkami kryje najstraszliwsze horrory, jakie możemy sobie wyobrazić. Nie demony czy upiory znane nam ze świata wyobraźni, lecz ludzkie słabości i nieszczęścia, które prowadzą ku czynom strasznym.” Po takim opisie nie mogłam nie sięgnąć po tą książkę, jednakże bardzo cię... czytaj dalej »

Czarci pył

"Czarci pył" Mariusz Majewski Książka Pana Mariusza Majewskiego jest zbiorem sześciu opowiadań, które pokazują życie człowieka w ciemnych barwach. Każdemu z nas może przydarzyć się choroba, śmierć bliskiej osoby, możemy być też świadkami takich wydarzeń. „Czarci pył” to pozycja dla odwa... czytaj dalej »

Wezwanie Asmodeusza

"Czarci Pył" Mariusza Majewskiego to zbiór sześciu opowiadań zaszeregowanych przez niektóre portale książkowe jako horror. Czy słusznie? Moim zdaniem nie. Horror w moim mniemaniu pochodzi od fantastyki i jego nieodzowną częścią są zjawiska nadprzyrodzone. W przypadku filmu już luźniej podchodzę do ... czytaj dalej »

Moja opinia o książce

Opinie
ZE
@zetbasia27
2019-08-19
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane
@Kraina_uslana_ksiazkami
2019-08-23
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane W mojej biblioteczce
@pod_lasem_czytane
2019-08-11
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane
@Paulka
2019-09-03
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 3 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

Ty! Królu, Patriarcho, Asmodeuszu, jakaż wspaniała, jaka porywająca jest przyrodzona Ci, mimo starań gwałtownika nigdy nieodebrana, wyniosła niesamowitość. Jest niczym czarowność prastarych b...

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}