CzarLa. Poszukiwacze

9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Książka CzarLa. Poszukiwacze
Książka CzarLa. Poszukiwacze
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Eva Dziewięć nigdy nie widziała innego człowieka. Ani słońca, nieba czy drzew. Tak właściwie to nigdy nie opuszczała swego podziemnego domu. Wszystko zmienia się, gdy na jej bezpieczne schronienie napada groźny stwór Bestiil, który czyha na jej życie. Eva zmuszona jest uciekać. Na powierzchni okazuj...

Eva Dziewięć nigdy nie widziała innego człowieka. Ani słońca, nieba czy drzew. Tak właściwie to nigdy nie opuszczała swego podziemnego domu. Wszystko zmienia się, gdy na jej bezpieczne schronienie napada groźny stwór Bestiil, który czyha na jej życie. Eva zmuszona jest uciekać. Na powierzchni okazuj... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2013
Wydawnictwo: Znak

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Żyjesz i istniejesz wbrew wszelkim przeciwnościom.

"CzarLa. Poszukiwacze" jest pierwszym tomem trylogii science fiction dla młodych czytelników, której autorem, a zarazem ilustratorem jest znany wielu czytelnikom na całym świecie Tony DiTerlizzi. Spod jego pióra, przy współudziale Holly Black, wyszedł bestsellerowy cykl "Kroniki Spiderwick", który w... czytaj dalej »

CzarLa. Poszukiwacze

Eva Dziewięć mieszka w podziemnym Sanktuarium razem z robotem- matką, która przygotowuje ją na niebezpieczeństwa czyhające na górze. Dziewczynka najbardziej w świecie pragnie wyjść już na powierzchnię. Chce znaleźć podobnych sobie, takich jak na obrazku, który znalazła w Sanktuarium. Nazwała go swoj... czytaj dalej »

Nowy wymiar baśni

Autora książki zdążyłam już poznać. Wszak z zadowoleniem rozczytuję się ostatnio w jego Kronikach Spiderwick. Dlatego też od początku nastawiłam się na interesującą lekturę i muszę przyznać, iż jestem ukontentowana :) Główna bohaterka, Eva Dziewięć, to 12-letnia dziewczynka wychowywana przez Robota... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
@Avenix
@Avenix 2013-08-07
Premiera książki planowana jest na 26 września. Nie mogę się doczekać, ponieważ opis brzmi bardzo zachęcają :)
serce
@masha11
@masha11 2013-10-10
Książka jest na tyle dobra, że czytamy ją już całą rodziną drugi raz :D
serce
@DaguMarowa
@DaguMarowa 2013-08-20
Przeczytane (2013-09-25)
S-f dla dzieci? Brzmi super;)
serce
@Gumciobook
@Gumciobook 2013-10-19
Przeczytane (2013-10-19)
serce
@ederlezi
@ederlezi 2013-10-07
Przeczytane (2013-10-07)
serce
@Amarisa
@Amarisa 2013-10-07
Przeczytane (2013-10-07) Dla dzieci
serce
Tagi

twórcy strony

puchar @Avenix @Avenix pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.