Czarno-biała fotografia cyfrowa. Poradnik dla zaawansowanych

Beardsworth John
Czarno-biała fotografia cyfrowa. Poradnik dla zaawansowanych
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Autor poradnika przedstawia współczesne podejście do monochromatycznej fotografii cyfrowej. Odwołuje się do najnowszych opcji programu Adobe Photoshop CS3, łącząc fotografię monochromatyczną z cyfrowymi metodami obrazowania. Przedstawia sposoby konwersji zdjęć do czerni i bieli oraz modyfikacji obrazów. Omawia proces ustawiania kontrastu. Demonstruje efekty od obróbki tonalnej, naśladowania litografii, solaryzacji po symulację zdjęcia w podczerwieni czy rysunku kreskowego. Podpowiada, jak szybko rozwiązywać częste problemy. Dzięki zaprezentowanym metodom obróbki dowiecie się, jak uzyskać najlepsze i najbardziej ekspresyjne czarno-białe interpretacje zrobionych fotografii. Poradnik skierowany jest zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów dążących do udoskonalenia swojego warsztatu.
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-60006-90-0, 9788360006900
Wydawnictwo: National Geographic
Stron: 192

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Czarno-biała fotografia cyfrowa. Poradnik dla zaawansowanych nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Czarno-biała fotografia cyfrowa. Poradnik dla zaawansowanych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl