Recenzje książki "Czerwień rubinu"

Dodaj swoją recenzję

Rodzinne tajemnice w trylogii czasu

MO
@molik.ksiazkowy · 2019-03-25 21:30:20

"Czerwień rubinu" to pierwsza ze słynnej Trylogii Czasu Kerstin Gier. Książka opowiada o szesnastoletniej Gwendolyn Shepherd i jej "przypadłości" w postaci tajemniczego genu. Gwen dorasta w rodzinie, gdzie w linii żeńskiej przekazywany jest gen podróży w czasie. Cała rodzina jest przekonana, że to Charlotta (kuzynka głównej bohaterki) będzie mogł... czytaj dalej »

Czerwień Rubinu

@magda87 @magda87 · 2014-10-09 21:18:21

Kerstin Gier – niemiecka pisarka, tworząca również pod pseudonimami Jule Brand i Sophie Bérard. Autorka powieści dla kobiet i młodzieży. Największy sukces przyniosła jej Trylogia Czasu. Gwendolyn Shephard jest zwyczajną szesnastolatką, pochodzi jednak z zupełnie niezwyczajnej rodziny. Jak się okazuje niektórzy przodkowie dziewczyny posiadali gen u... czytaj dalej »

Czerwień Rubinu

@PinkMiracle @PinkMiracle · 2014-06-21 16:21:02

Przeczytałam kilka opinii na temat tej książki. Każdy polecał, super książka, oceny również wysokie, więc z ciekawości po nią sięgnęłam. Niestety bardzo się zawiodłam. Przeczytałam całość z racji tego, że nie odkładam książek w połowie. Historia w ogóle mnie nie wciągnęła, główna bohaterka jest strasznie bierną osobą, przez co jeszcze gorzej mi się... czytaj dalej »

"Czerwień rubinu" Kerstin Gier

@xrosemarie @xrosemarie · 2014-04-09 16:23:24

Trylogia Czasu, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Egmont to prawdziwy literacki hit ostatnich lat. Seria ta podoba się chyba wszystkim, niezależnie od wieku czy upodobań czytelniczych. Nie tylko ciekawi przepiękną grafiką, ale także intrygującym opisem. W końcu, podróże w czasie to temat, który wciąż wydaje się ledwie tknięty przez pisarzy. S... czytaj dalej »

Podróż w czasie dla opornych

· 2013-12-02 16:51:24

W piątek miałam okazję zaszaleć z zakupami. Na mojej półce znalazły się trzy nowe książki, w tym "Czerwień rubinu" Kerstin Gier. Podobno jako jedyna autorka niemiecka utrzymuje na listach bestsellerów swoje wszystkie książki. Przyznam, że dla mnie zaskoczeniem był fakt, że pani Kerstin jest Niemką. Nie znam się tak bardzo na zagranicznych nazwiskac... czytaj dalej »

Czerwień Rubinu

@zaczytanamoni @zaczytanamoni · 2013-11-30 09:06:04

„Czerwień rubinu” to pierwszy tom Trylogii Czasu Pani Kerstin Gier. Książka ta sprawiła, że autorka stała się jedną z najbardziej rozpoznawanych niemieckich pisarek. Jej książki utrzymują się na światowych listach bestsellerów. Gwendolyn Shepherd wychowuje się w dość ekscentrycznej rodzinie, bynajmniej takie wrażenie sprawia. Jej kuzynka Charlot... czytaj dalej »

Czerwień rubinu

@xrosemarie @xrosemarie · 2013-05-03 13:47:05

"Czerwień rubinu" jest swego rodzaju fenomenem. Wszyscy zachwalają tę serię, a negatywną opinię na jej temat bardzo ciężko jest znaleźć. Piękna okładka, intrygujący opis - zapowiadała się świetna lektura, która ani trochę mnie nie rozczarowała. „- Gotowa, Gwendolyn? - zapytał w końcu. Uśmiechnęłam się do niego. - Gotowa, jeśli i ty jesteś gotów.” ... czytaj dalej »

"Czerwień Rubinu" Kerstin Grey

@Shadowhunter @Shadowhunter · 2013-04-02 16:26:44

Gwendolyn ma szesnaście lat, dwoje rodzeństwa, oddaną przyjaciółkę w klasie i lekko dziwaczną rodzinę. Z dnia na dzień dowiaduje się, że jest obdarzona genem podróży w czasie. Drugim podróżnikiem jest niejaki Gideon - bezczelny, arogancki, choć bosko przystojny młodzian, który tajną misję zachowałby najchętniej wyłącznie dla siebie. Ale bez Gwend... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się