Dać rzeczy słowo. Czytanie i pisanie 3. Poziom 2

Marika Litwin, Iwona Pietrzyk
Dać rzeczy słowo. Czytanie i pisanie 3. Poziom 2
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Dać rzeczy słowo. Czytanie i pisanie 3 - poziom 2Terapia pacjentów z afazją jest zwykle procesem długotrwałym. W celu urozmaicenia warsztatu pracy powstała druga seria ćwiczeń Dać rzeczy słowo, na którą składają się: ekspresja 4, 5, 6, rozumienie 4, 5, 6, 7, czytaniei pisanie 1, 2, 3, 4, 5 oraz apraksja mowy, wszystkie ułożone kolejno od poziomu najłatwiejszego do najtrudniejszego.Proponujemy, żeby podczas wykonywania ćwiczeń wykorzystywać zdjęcia (do kupienia osobno pakiet 84 zdjęć z podpisami).Należy pamiętać, że podjęcie terapii powinno być poprzedzone dokładnym badaniem pozwalającym ocenić rodzaj i stopień deficytów oraz postawić hipotezy co do przyczyn trudności.Dostępna jest również pierwsza seria zeszytów ćwiczeń Dać rzeczy słowo przeznaczonado samodzielnej (lub z pomocą opiekunów) pracy.Dla każdej kategorii ćwiczeń (ekspresja, rozumienie, czytanie, pisanie) przygotowano trzy poziomy trudności. Uzupełnieniem serii są dwa zeszyty - do ćwiczeń słuchu fonemowego oraz apraksji mowy.
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-61339-63-2, 9788361339632
Wydawnictwo: KOMLOGO
Stron: 24

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Dać rzeczy słowo. Czytanie i pisanie 3. Poziom 2 aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dać rzeczy słowo. Czytanie i pisanie 3. Poziom 2. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat