Dane osobowe w przedsiębiorstwie

Andrzej Krasuski, Dorota Skolimowska
Dane osobowe w przedsiębiorstwie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W książce zostały omówione zagadnienia dotyczące obowiązków przedsiębiorców w zakresie gromadzenia, przetwarzania i udostępniania danych osobowych. Autorzy uwzględnili zarówno prawo polskie, jak i prawo wspólnotowe oraz zaprezentowali orzecznictwo sądów i Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. W opracowaniu znajduje się także aneks zawierający podstawowe akty prawne z zakresu ochrony danych osobowych. Książka adresowana jest do szerokiego kręgu odbiorców ? prawników, przedsiębiorców, a zwłaszcza administratorów danych. Andrzej Krasuski - doktor nauk prawnych, radca prawny, specjalizujący się w prawie ochrony danych osobowych, prawie telekomunikacyjnym i prawie mediów. Dorota Skolimowska - prawnik specjalizujący się w problematyce ochrony danych osobowych, niezależny doradca z zakresu ochrony informacji, w szczególności danych osobowych.
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-7334-739-7, 9788373347397
Wydawnictwo: LexisNexis Wydawnictwo Prawnicze

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Dane osobowe w przedsiębiorstwie nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dane osobowe w przedsiębiorstwie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl