Daring Fate

Megan Erickson
Książka Daring Fate
Książka Daring Fate
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

I wake up chained to the wall of a dark cell aware of two things: I failed my sister, and I smell my enemy. When I’m taken to meet Dare, the alpha of the Silver Tip pack, I’m sure I’m about to lose my throat. The last thing I expect is for the Alpha to recognize me as his fated mate. No way is he going to let me go now, and I still have to find a way to rescue my sister. As I plot my escape to save her, I find that if I leave, Dare could be killed by power-hungry members of his pack. And now he’s more to me than my fated mate—my heart is involved. With time ticking by on my sister’s life, I have to make a choice I never thought I’d face—my sister’s life or my mate’s? That’s if I can survive the undead shifters intent on killing me first...  
Data wydania: 2016-11-14
ISBN: 978-1-5365-9026-5, 9781536590265
Wydawnictwo: Megan Erickson
Cykl: Silver Tip Pack, tom 1
Stron: 240

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Daring Fate aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Daring Fate. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}