Decydujący Moment

Bill Johnson
Decydujący Moment
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

PROROCZE NAMASZCZENIE NA DZIŚDecydujący moment to fascynujące spojrzenie na niezwykłe sposoby, jakimi posługuje się Bóg, aby używać zwykłych ludzi, którzy zmieniają dzieje świata. Opowieść ta stanowi jednak więcej niż samą historię. Rzuca ona światło na teraźniejszość i odsłania przyszłość. Prorocza w swojej naturze książka ukazuje, jak Bóg pragnie działać w życiu każdego z nas, by wypełnić swoje cele dzisiaj, jutro i w latach, które nadejdą.Bill Johnson podkreśla istotne cechy oraz wkład wielu znanych liderów przebudzenia, takich jak: John Wesley, Charles Finney, Dwight L. Moody, Maria Woodworth-Etter, Carrie Judd Montgomery, Smith Wigglesworth, John G. Lake, Evan Roberts, Rees Howells, Aimee Semple McPherson, Kathryn Kuhlman, Randy Clark i Heidi Baker. Wyjaśnia wpływ, jaki postacie te mają na nas dzisiaj, kiedy odpowiadamy na zmieniające życie prawdy, które docierają do nas poprzez ich życiorysy.Poznanie świadectw mężczyzn i kobiet, którzy doświadczyli spotkania z Bogiem w decydującym momencie i odpowiedzieli na Jego unikalne powołanie, kryje w sobie moc. Wzbudza w nas głód Boga. A On również nas poprowadzi do spotkania, które zmienia życie i przenosi w świat niemożliwego. To spotkanie uzdolni nas, byśmy wypełniali swoje przeznaczenie.
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-65553-49-2, 9788365553492
Wydawnictwo: Szaron
Kategoria: Religia i Teologia
Stron: 340

Autor

Bill Johnson Bill Johnson
Urodzony 18 lipca 1951 roku w USA
Bill Johnson jest amerykańskim chrześcijańskim kaznodzieją i ewangelistą. Jest starszym liderem Bethel Church, charyzmatycznego megakościoła w Redding w Kalifornii. Liczba członków kościoła wzrosła z 2000, kiedy wstąpił w 1996 r., Do ponad 11 000 w ...

Pozostałe książki:

Kiedy niebo nawiedza ziemię Więcej Nieba Bóg jest dobry REEDS Ocean Moc, która zmienia świat
Wszystkie książki Bill Johnson

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Decydujący Moment? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Decydujący Moment. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl