Kiedy niebo nawiedza ziemię

Bill Johnson
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

a książka buduje wiarę. Wzywa każdego chrześcijanina do życia, w którym znaki i cuda są codzienną rzeczywistością. – John Arnott Każdy może chodzić w sferze cudów – nawet ty! Jeśli kiedykolwiek powstało w twoim sercu pragnienie, by chodzić w nadprzyrodzonej mocy Bożej, oto twoja szansa! Naprawdę jest możliwe, by ludzie chodzili w Bożej rzeczywistości. Chrystus przyszedł, aby pokazać nam drogę. Musimy odkryć prawdziwą tożsamość, jaką mamy w Nim, i zacząć dążyć do spełnienia Bożych obietnic dotyczących sfery cudów. Bill Johnson nie tylko naucza na temat tej sfery, ale jej nam udziela zmieniając całkowicie nasz sposób myślenia. Jeśli nie chodzisz w rzeczywistości cudów, żyjesz daleko poniżej poziomu, do którego uprawnia cię twoje dziedzictwo. „Kiedy Niebo nawiedza ziemię” zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć doświadczać cudów na co dzień. Pastor Bill Johnson kontynuuje pięciopokoleniową rodzinną tradycję charyzmatyczną, wnosząc bogate dziedzictwo życia w Duchu Świętym. Bill wraz z żoną usługuje w wielu kościołach, które biorą udział w obecnym przebudzeniu. Ta „sieć” współpracujących ze sobą przywódców wykracza poza granice denominacyjne oraz buduje relacje, które umożliwiają przywódcom kościoła chodzenie w czystości i mocy. Bill i Brenda (Beni) Johnson są starszymi pastorami Bethel Church, w Redding, Kalifornia, USA. Cała trójka ich dzieci wraz z małżonkami zaangażowana jest w służbę na pełny etat. Mają też czworo wspaniałych wnuków.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-61131-24-3, 9788361131243
Wydawnictwo: Dobry Skarbiec
Stron: 254

Autor

Bill Johnson Bill Johnson
Urodzony 18 lipca 1951 roku w USA
Bill Johnson jest amerykańskim chrześcijańskim kaznodzieją i ewangelistą. Jest starszym liderem Bethel Church, charyzmatycznego megakościoła w Redding w Kalifornii. Liczba członków kościoła wzrosła z 2000, kiedy wstąpił w 1996 r., Do ponad 11 000 w ...

Pozostałe książki:

Więcej Nieba Bóg jest dobry Decydujący Moment REEDS Ocean Moc, która zmienia świat
Wszystkie książki Bill Johnson

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Kiedy niebo nawiedza ziemię? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kiedy niebo nawiedza ziemię. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl