REEDS Ocean

Bill Johnson
REEDS Ocean
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

REEDS Ocean Poradnik dla żeglarzy zawiera podstawowe elementy wiedzy nautycznej niezbędne podczas żeglugi oceanicznej. Niewielki format książki jest dodatkowym atutem, bo można ją bez trudu zabrać na rejs. Poradnik ten przeznaczony jest nie tylko dla skiperów, ale także dla wszystkich żeglarzy pragnących wypłynąć na szerokie wody. Informacje zawarte w książce są przedstawione w sposób zwięzły i dodatkowo wzbogacone wskazówkami i radami ekspertów. Obejmują następujące zagadnienia: Klimat na świecie i planowanie trasy Strategie w żegludze oceanicznej Astronawigacja z instrukcjami krok po kroku na wypadek awarii odbiornika GPS Planowanie podróży i przygotowanie do rejsu Organizacja życia na jachcie podczas żeglugi Przygotowanie do trudnych warunków pogodowych i techniki sztormowania Łączność radiowa i satelitarna Ryzyko i sytuacje awaryjne oraz sposoby przetrwania na morzu Treść podręcznika jest dodatkowo zilustrowana diagramami i zdjęciami. Kolorystyczne oznaczenie stron poszczególnych rozdziałów ułatwia szybkie odnalezienie szukanych informacji. REEDS Ocean to obowiązkowa lektura dla każdego, kto zamierza wyruszyć w daleki rejs.
Data wydania: 2016
ISBN: 978-83-7020-631-4, 9788370206314
Wydawnictwo: ALMA-PRESS
Kategoria: Hobby
Stron: 176

Autor

Bill Johnson Bill Johnson
Urodzony 18 lipca 1951 roku w USA
Bill Johnson jest amerykańskim chrześcijańskim kaznodzieją i ewangelistą. Jest starszym liderem Bethel Church, charyzmatycznego megakościoła w Redding w Kalifornii. Liczba członków kościoła wzrosła z 2000, kiedy wstąpił w 1996 r., Do ponad 11 000 w ...

Pozostałe książki:

Bóg jest dobry Decydujący Moment Moc, która zmienia świat
Wszystkie książki Bill Johnson

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka REEDS Ocean aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka REEDS Ocean. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl