Diagnostyka laboratoryjna w pielęgniarstwie i położnictwie

Olga Ciepiela
Diagnostyka laboratoryjna w pielęgniarstwie i położnictwie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kompendium wiedzy na temat diagnostyki laboratoryjnej adresowane do pielęgniarek i położnych.

Dzięki doświadczeniu znanych i cenionych specjalistów – lekarzy oraz diagnostów laboratoryjnych powstała nowoczesna i aktualna publikacja.

W publikacji uwzględniono szeroki zakres tematyczny od rekomendacji dotyczących właściwego pobierania materiału do badań po kontrolę jakości analizatorów przyłóżkowych; od podstawowych zagadnień związanych z badaniami laboratoryjnymi w zaburzeniach różnych układów i narządów poprzez wysokospecjalistyczną wiedzę przydatną w pracy z noworodkami czy kobietami ciężarnymi, aż do postępowania przy zawodowej ekspozycji na czynniki zakaźne.

Publikacja niezbędna w codziennej praktyce pielęgniarskiej i położniczej. Ze względu na unikalne treści zawarte w książce będzie również przydatna przyszłym diagnostom laboratoryjnym oraz lekarzom.

Data wydania: 2021-06-28
ISBN: 978-83-200-6356-1, 9788320063561
Wydawnictwo: PZWL
Seria: Pielęgniarstwo - podstawy i specjalizacje
Stron: 370
dodana przez: chudini0505

Autor

Olga Ciepiela Olga Ciepiela Dr hab. n. med. Olga Ciepiela – diagnosta laboratoryjny, specjalista laboratoryjnej diagnostyki medycznej. Absolwentka kierunku analityka medyczna Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Zawodowo i naukowo związana z Warszawskim Un...

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Diagnostyka laboratoryjna w pielęgniarstwie i położnictwie nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Diagnostyka laboratoryjna w pielęgniarstwie i położnictwie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe