Diagnoza psychologiczna dla potrzeb edukacji

Grażyna Krasowicz-Kupis, Katarzyna Wiejak, Maja Filipiak, Katarzyna Gruszczyńska
Diagnoza psychologiczna dla potrzeb edukacji
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niniejsza publikacja wpisuje się w […] nurt działań skupionych wokół profesjonalizacji zawodu psychologa. Zasadniczym celem powstania tej książki jest zaprezentowanie psychologom zatrudnionym w poradniach psychologiczno-pedagogicznych oraz dyrektorom tychże ośrodków dokumentu Standardy diagnozy psychologicznej w edukacji dla psychologów pracujących w poradniach psychologiczno-pedagogicznych i szkołach wraz z komentarzami, które w założeniu mają ułatwić zgodne z intencją autorów rozumienie samej treści standardów, a także stanowią wskazówki na temat sposobów ich zastosowania w praktyce.

Data wydania: 2019-09-10
ISBN: 978-83-7744-186-2, 9788377441862
Wydawnictwo: Harmonia
Stron: 200
dodana przez: chudini0505

Autor

Grażyna Krasowicz-Kupis Grażyna Krasowicz-Kupis Psycholog i logopeda. Absolwentka psychologii na UMCS w Lublinie, tytuł doktora i doktora habilitowanego uzyskała na Uniwersytecie Gdańskim. Wieloletni Kierownik Zakładu Metodologii i Diagnozy Psychologicznej Instytutu Psychologii na Uniwersyteci...

Pozostałe książki:

Psychologia dysleksji Dysleksja. Problem znany czy nieznany? Dysleksja rozwojowa. Perspektywa psychologiczna Krótkie wykłady z psychologii Skala inteligencji Wechslera dla dzieci WISC-R w praktyce psychologicznej
Wszystkie książki Grażyna Krasowicz-Kupis

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Diagnoza psychologiczna dla potrzeb edukacji aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Diagnoza psychologiczna dla potrzeb edukacji. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl