Dilbert. Jak rozkwitnąć przy niejasno postawionych celach. Tom 15

Scott Adams
Dilbert. Jak rozkwitnąć przy niejasno postawionych celach. Tom 15
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kolejny tomik nadzwyczaj popularnych komiksów Scotta Adamsa. Album pełen zabawnych epizodów z tak zwanych karier Dilberta, głodnego władzy Dogberta, Catberta, Ratberta, rogowłosego szefa i postaci drugoplanowych. Każdy odcinek wzbudza śmiech o lekko histerycznym zabarwieniu, bo niepokojąco prawdziwie ukazuje życie w boksach amerykańskich korporacji. Stany Zjednoczone nie mają jednak monopolu na biura pełne trutniów: komiksy o Dilbercie ukazują się w 65 krajach, w 25 językach i w kilku tysiącach gazet codziennych. Dilbert ma 150 mln wiernych czytelników.
Data wydania: 2008-09-12
ISBN: 978-83-237-2479-7, 9788323724797
Wydawnictwo: EGMONT
Kategoria: Komiks
Stron: 124

Autor

Scott Adams Scott Adams
Urodzony 8 czerwca 1957 roku w USA (Windham, Nowy Jork)
Scott Adams – rysownik amerykański, twórca Dilberta, bohatera wielu jego książek i pasków komiksowych. Autor książek z przymrużeniem oka traktujących pracę w wielkiej amerykańskiej firmie[2]. Zanim zaczął zarabiać na życie jako rysownik, sam pracowa...

Pozostałe książki:

Dilbert i (nie tylko biurowi) kombinatorzy Dilbert & Way of Weasel Dilbert Future Przyszłość według Dilberta Dilbert i cała biurowa menażeria
Wszystkie książki Scott Adams

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Dilbert. Jak rozkwitnąć przy niejasno postawionych celach. Tom 15 nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dilbert. Jak rozkwitnąć przy niejasno postawionych celach. Tom 15. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl