Opinia na temat książki Dominic

WI
@wiooletka13 · 2020-06-03 11:29:14
Mroczna, tajemnicza, niebezpieczna. Trzy słowa, które doskonale oddają charakter tej książki. Książki nie dla wszystkich, bo ten tytuł jest zdecydowanie dla osób lubiących mroczne klimaty, nie boją się mocniejszych scen, przemocy i krwi. Niektórych to przyprawi o dreszcze, a zarazem rozpali do czerwoności, ale i wciągnie w otchłań mroku i zemsty, bo przecież przewodnie hasło to "krew za krew".

Gia trafia w ręce potwora, który na za zadanie przygotować ją do aukcji, gdzie zostanie sprzedana. Ma być posłuszna, słuchać swojego pana i robić co jej się karze. Jednak od razu przysięga sobie jedno - nie podda się. Nie odda się tak łatwo, dla człowieka, który jest diabłem w masce i będzie jej śmiercią.

"Czarne jak dusza szatana."

Dominic jest jej szatanem, jej trenerem, który nie ma litości. Nie ma sumienia i nie ma serca jest zimny jak lód, zaczyna płonąć tylko wtedy, gdy ktoś z nim walczy, gdy ktoś jest gotowy mu się postawić. To go rozpala. Gia jest kobietą, która sprawia, że dosłownie płonie, ale ma też wrażenie, że nie coś nie jest tak. Że ktoś gra z nim w kotka i myszkę.

"Nie byłem bez serca. Cóż... miałem go tyle, ile każdy inny potwór."

Dominic po tym wszystkim, co przeżył siedem lat temu stał się innym mężczyzną. Stał się wyrachowanym, niebezpiecznym facetem, który zdecydowanie nie lubi, gdy ktoś nim się bawi. Nigdy, nikt nie ruszył jego pancerza, zawsze trzymał się swoich zasad, jednak Gia jest inna, czuje że ją zna i choćby miał umrzeć, pozna prawdę.

"Mrok wciąż mi towarzyszył, ale podchodziłem do wszystkiego z pewną mądrością. Już nigdy nie zamierzałem dać się nabrać ani ulec słabości."

To nie jest romans z kwiatkami i całusami, to jest historia miłości, która rodzi się pośród bólu i śmierci najbliższych osób. Żeby przeżyć musimy podjąć decyzję, czy zaufać potworowi, czy dać się zabić na najbliższym zakręcie. Kto tu jest wrogiem, a kto przyjacielem ?

"Bo to w tych najczarniejszych chwilach miłość wkradła się i związała nas ze sobą mocniej niż jakikolwiek łańcuch."

Ja jestem fanką mrocznych klimatów, książek z bdsm, zabijaniem i syndromem sztokholmskim. Tutaj znajdziecie całą mieszankę tych cech. Jest to opowieść dla niegrzecznych dziewczynek, niebojących się niebezpiecznych mężczyzn i odrobiny krwi.

Dominic jest drugą częścią serii, pierwsza z nich opowiada historię Salvatore - brata Dominica. Polecam przeczytać najpierw część pierwszą, ponieważ jest kilka sytuacji, gdzie akcja odnosi się do poprzedniej części i zdecydowanie łatwiej się odnaleźć i zrozumieć akcję.

Polecam obie książki i jestem bardzo ciekawa kolejnych. Mam nadzieję, że długo nie będziemy na nie czekać. Książki zdecydowanie dla czytelników +18.

Dobry, przyprawiający o ciary mafijny romans ? To jest zdecydowanie to !

Ocena @wiooletka13:
Książka Dominic
2 wydania
Dominic
Natasha Knight
{}7.2/10
Cykl: Benedetti Brothers, tom 2
Dominic I was the boy who would never be king. The monster who could never be loved. Gia was just a job. Just another girl caught in a world of monsters. It didn’t matter that I liked the look of ...
Komentarze

Pozostałe opinie

Mam bardzo mieszane uczucia co do tej części. Jestem trochę rozczarowana i zawiedziona. Bardziej podobała mi się poprzednia cześć. Myślałam, że ta część będzie jeszcze lepsza od pierwszej, dlatego, ż...

Pora na recenzje książki "Dominic" @natashaknight13 ♥️ . Jest ona zdecydowanie bardziej pokręcona niż "Salvatore" i otwarcie mogę powiedzieć, że mi się bardziej podobała niż poprzednia część. . Bohat...

O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe