Drama w kształceniu pedagogicznym

Teresa Lewandowska-Kidoń
Drama w kształceniu pedagogicznym
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Prezentowane opracowanie jest rozszerzeniem i uzupełnieniem teoretycznych rozważań nad dramą, jako metodą dydaktyczno-wychowawczą, i eksperymentalnego wprowadzenia tej metody do praktyki edukacyjnej dokonanych w rozprawie doktorskiej autorki.
Data wydania: 2003
ISBN: 978-83-227-1737-0, 9788322717370
Wydawnictwo: UMCS

Autor

Teresa Lewandowska-Kidoń Teresa Lewandowska-Kidoń Doktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki. Pracuje na stanowisku adiunkta w Katedrze Pedagogiki i Pedagogiki Specjalnej Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie. Jej główne zainteresowania naukowe skupiają się wokół nast...

Pozostałe książki:

Rozwijanie poczucia własnej wartości u dzieci w młodszym wieku szkolnym Rola pedagoga szkolnego w szkolnym systemie pomocy psychologiczno-pedagogicznej Terapia pedagogiczna w teorii i działaniu
Wszystkie książki Teresa Lewandowska-Kidoń

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Drama w kształceniu pedagogicznym nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Drama w kształceniu pedagogicznym. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl