Droga Sługi - Życie Światłem Chrystusa

"Jayem"
Droga Sługi - Życie Światłem Chrystusa
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wiedz jedno: nic, co umysł człowieka jest w stanie sobie wyobrazić, nie może przynieść duszy takiej głębi pokoju, tak wielkiego spełnienia, takich wyżyn niewyrażalnej radości, jak potrafi to uczynić służba. Oświecenie, w pełni zrealizowane, rodzi sługę tak pewnie, jak kwiat rozkwita nagle swą pełnią z dobrze zasadzonego i pielęgnowanego nasiona. Jeszua. Droga Sługi jest ważnym ogniwem w tkanym przez Jeszuę (Jezusa) wspaniałym gobelinie duchowej ścieżki. Budzimy się na niej wszyscy w obecności i Rzeczywistości Miłości, dzięki czemu możemy powstać i połączyć się we współtworzeniu Nieba na Ziemi. Poczynając od Kursu Cudów, kontynuując przez trylogię Drogi Mistrzostwa (Drogę Serca, Drogę Przemiany, Drogę Poznania) i swoje zapomniane aramejskie nauki, Jeszua odsłania nam głębsze poziomy prawdziwego duchowego oświecenia, co znajduje swój ostateczny wyraz w tym bezcennym klejnocie mistycznych tekstów świata. ------------------------------------- Uwielbiamy tę książkę, jej prostotę, bezkompromisowość oraz kryjącą się za poetyckim językiem moc jej przesłania. Ta niepozorna książeczka to prawdziwa perełka odsłaniająca istotę autentycznej ścieżki oświecenia. Maria i Rafał Wereżyńscy, www.drogamistrzostwa.pl "Droga Sługi" jest oddechem Boga przełożonym na formę języka, tchnieniem Miłości. To przesłanie emanuje Miłością, bezwarunkową, łagodną, troskliwą, ale i bezkompromisową dla naszej powierzchownej tożsamości ego. Marek Konieczniak, www.shantichristo.pl  
Tytuł oryginalny: The Way Of The Servant
Data wydania: 2019
ISBN: 978-83-953094-2-7, 9788395309427
Wydawnictwo: Shanti Christo
Cykl: Droga Mistrzostwa, tom 2
Kategoria: Religia i Teologia
Stron: 124
dodana przez: Mirko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Droga Sługi - Życie Światłem Chrystusa nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Droga Sługi - Życie Światłem Chrystusa. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Listy Jeszuy - Niezwykłe spotkanie z Jeszuą (Jezusem)
Listy Jeszuy - Niezwykłe sp...
"Jayem"
Doświadczyłeś wielu aspektów Oddzielenia. Znasz dobrze ten świat. Czyż jego powab nie zawiódł cię w...
Droga Serca - Jeszua (Jezus) w komunii z Jayemem
Droga Serca - Jeszua (Jezus...
"Jayem"
Tej Miłości, którą jest Bóg, nigdy się nie da zrozumieć. Promień słoneczny nigdy nie będzie w stanie...
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl