Dylematy polskiego rynku pracy

Elżbieta Kryńska
Dylematy polskiego rynku pracy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Instytut Pracy i Spraw Socjalnych jest główną placówką naukowo-badawczą w Polsce, podejmującą problemy pracy i polityki społecznej w sposób interdyscyplinarny. Dzięki swoim pracom wnosi on wkład w rozwój nauk o pracy i polityce społecznej.Kierunki prac badawczych są dostosowane do bieżących potrzeb polityki społeczno-gospodarczej kraju. Badania IPiSS są w wielu dziedzinach prekursorskie. Wymienić można: analizy rynku pracy i efektywności instrumentów polityki społecznej i polityki rynku pracy, prognozę podaży i popytu na pracę w Polsce do 2010 roku, badania procesów migracyjnych, zatrudnienia cudzoziemców, społecznego ustroju pracy, systemów motywacyjnych, ubóstwa i metod przeciwdziałania biedzie, uwarunkowań sytuacji i funkcjonowania rodzin, skutków integracji Polski z Unią Europejską w sferze rynku pracy i polityki społecznej, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.Instytut prowadzi współpracę międzynarodową z wieloma renomowanymi instytucjami naukowymi w Niemczech, Włoszech, Francji, Japonii, Litwie i in.Placówka prowadzi działalność szkoleniową, obejmująca różne formy: program doktorancki z ekonomii pracy (Instytut ma uprawnienia do nadawania stopnia doktora nauk ekonomicznych), szkolenia i kursy o różnej tematyce (z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, migracji zarobkowej, zarządzania zasobami pracy).
Data wydania: 2001
ISBN: 978-83-87890-25-4, 9788387890254
Wydawnictwo: Instytut Pracy i Spraw Socjalnych

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Dylematy polskiego rynku pracy nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dylematy polskiego rynku pracy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl