Dymitr. Jej rosyjski obrońca #2

Roxie Rivera
7.3 /10
Ocena 7.3 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Dymitr. Jej rosyjski obrońca #2
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.3 /10
Ocena 7.3 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis


Choć Benita nie uważała się za piękność, jej wdziękowi i subtelnej urodzie trudno było się oprzeć. Dziewczyna była równocześnie krucha i uparta, delikatna i silna. Nie miała jednak łatwego życia. Jedynym żyjącym członkiem jej najbliższej rodziny był brat, Johnny. Chłopak miał talent do wpadania w tarapaty i zdecydowanie za bardzo zafascynował się Hermanosem, gangiem brutalnych przestępców. Ani obawy, ani troska siostry o jego przyszłość nie robiły na Johnnym żadnego wrażenia.


Dymitr był kiedyś żołnierzem, służył w rosyjskich siłach specjalnych. Po tym okresie pozostały mu liczne blizny i garść okropnych wspomnień. Ten groźny i silny mężczyzna o stalowych mięśniach i twardym charakterze był zarazem mądry, opanowany i przezorny, dlatego swoją przyszłość w Houston budował krok po kroku. Na dziewczynę, od której wynajmował mieszkanie, zwrócił uwagę niemal od razu - i natychmiast wiedział, że dla niej jest gotów na wszelkie poświęcenie. Ofiaruje jej przyjaźń, będzie jej obrońcą - słowem, zrobi wszystko, by śliczna Benny zapragnęła go tak, jak on jej, i zrozumiała, że Dymitr jest miłością jej życia.


Szybko się okazało, że kłopoty młodszego brata nie są najpoważniejszym problemem dziewczyny. Ktoś, kto miał władzę i duże pieniądze, potrzebował budynku, w którym mieściła się jej piekarnia. To miejsce było czymś więcej niż biznesem: rodzinnym dziedzictwem, pasją i sposobem na życie. Kiedy więc Benny odrzuciła kolejną propozycję sprzedaży budynku, stało się jasne, że grozi jej straszliwe niebezpieczeństwo, bo nieprzyjaciel nie cofnie się przed niczym. Dymitr o tym wiedział. Ale wiedział też, że Benny jest warta każdego poświęcenia i każdego wysiłku. Dla niej i jej miłości stawiłby czoła wszystkim i wszystkiemu...


Dla takiej miłości warto złapać za rogi samego diabła!

Tytuł oryginalny: Dimitri
Data wydania: 2020-11-17
ISBN: 978-83-283-6381-6, 9788328363816
Wydawnictwo: Editio
Cykl: Jej rosyjski obrońca, tom 2
Seria: Editio Red
Kategoria: Romans erotyczny
Stron: 328
dodana przez: Vernau

Autor

Roxie Rivera Roxie Rivera
Urodzona 5 października 1983 roku

Pozostałe książki:

Dimitri Yuri A Very Russian Christmas Nikolai Iwan. Jej rosyjski obrońca
Wszystkie książki Roxie Rivera

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Dymitr

23.11.2020

Benita jest zmęczona ciągłą walką o utrzymanie się na powierzchni. Za wszelką cenę pragnie dotrzymać danego babci słowa. Nie pomaga jej w tym zmęczenie, stres oraz brat, który przyłączył się do gangu. Jakby tego było jeszcze mało, deweloper za wszelką cenę chce odkupić od kobiety jej piekarnię, nie przyjmując odmowy. Zrobi wszystko, aby zdobyć te... Recenzja książki Dymitr. Jej rosyjski obrońca #2

Moja opinia o książce

Opinie

@syl_wia_88
2021-01-04
6 /10
Przeczytane

Wieczorową porą, gdy dziecko śpi, matka dzielnie pracowała, pojawia się moja opinia na temat książki "Dymitr" i cóż...
.
"Iwan" mnie wręcz rozczarował, fabuła była tak szybka, że nie zdążyłam poznać bohaterów, a tym bardziej niczego na temat mafii rosyjskiej się nie dowiedziałam...
A jak było w przypadku "Dymitra"? Trochę lepiej, ale to raczej książka, którą przeczytałam i o niej szybko zapomnę.
.
Bohaterami książki są Benny i Dymitr. Benny prowadzi upadającą piekarnię, ma brata Johnnego, który popadł w złe towarzystwo, a Dymitr to najemca mieszkania nad piekarnią. Tych dwoje ciągnie do siebie od samego początku.... Jak będzie wyglądała relacja tej dwójki? Czy Dymitr jest odpowiednim mężczyzną dla Benny? W co wpakował się brat dziewczyny?
.
Książka momentami mnie nudziła, bo oprócz seksu, chyba głównie seksu, to nic ciekawego między Dymitrem, a Benitą się nie działo. Powielił się ten sam model książki, co w przypadku Iwana. ➡️Ona ma problem, a on jej pomaga.
❗"W twoim świecie wszystko jest albo dobre, albo złe, czarne albo białe, ale to nie jest prawdziwy świat, Benny. Prawdziwy świat składa się z odcieni szarości i bywa też tak, że kiedy chcemy przetrwać i ochronić drogie nam osoby, musimy kłamać jak najęci. Rozumiesz?"
Prawdę mówiąc spodziewałam się czegoś innego
Czy była zła ta książka? Nie, jednak mnie nie zachwyciła.

| link |
KA
2021-12-30
10 /10
Przeczytane
@Malgorzata_Zenka
2021-02-22
7 /10
Przeczytane
@lubie.to.czytam
2020-11-23
6 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

“Przyglądanie się, jak Benny kieruje jego ogromnym samochodem ciężarowym, wywołał uśmiech na jego twarzy. Tutaj, w Teksasie nie było niczym wyjątkowym zobaczyć drobną kobietę – jak ona, prowadz...”
#
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Iwan. Jej rosyjski obrońca
Iwan. Jej rosyjski obrońca
Roxie Rivera
6.9/10
Erin to śliczna, subtelna dziewczyna o zielonych oczach i smukłej figurze. Nie brakuje jej także od...
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl