Dziedziczka

Betty Neels
Książka Dziedziczka
Książka Dziedziczka
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Doktor James Galbraith chętnie pomagał wszystkim wokół, chętnie też wyciągał pomocną dłoń do Leonory. Była mu za to wdzięczna, ponieważ dzięki jego wsparciu łatwiej jej było dźwigać ciężar prowadzenia pięknej, lecz podupadającej rezydencji jej starych rodziców. James wspierał ją także wtedy, gdy jej narzeczony zaczął snuć niepokojące plany dotyczące starego dworku i jego właścicieli. Leonora poczęła wątpić w dobre intencje narzeczonego, lecz czy wypada jej szukać potwierdzenia swych podejrzeń u mężczyzny, który coraz bardziej ją pociąga?  
Tytuł oryginalny: Daughter of the Manor
Data wydania: 2001
ISBN: 83-7149-941-8, 8371499418
Wydawnictwo: Harlequin
Seria: Harlequin Medical
Stron: 153

Autor

Evelyn Jessy "Betty" Neels była angielską autorką powieści romantycznych. Napisała ponad 134 powieści (pierwsza publikacja w całości dla Mills & Boon w Anglii i później przedrukowana w Stanach Zjednoczonych przez Harlequin), początek w 1969 roku i ko...

Książki Betty Neels

Wszystkie książki Betty Neels

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Dziedziczka? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dziedziczka. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}