Dzień Zmarłych.

Louis Masterson
Książka Dzień Zmarłych.
Książka Dzień Zmarłych.
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Przybyli z Kuby, gdzie bezskutecznie usiłowali wzniecić zarzewie buntu - tajemniczy El Largo i zabójcy: Karel Polanski, Alistair Lawrance, Sergio Miranda o przydomku El Scorpio, Solomon Dakota oraz Boone Washita, łowca skalpów i rewolwerowiec z Texas Panhandle. Na listach przestępców agencji Pinkertona zajmowali czołowe miejsca. Dlaczego znaleźli się w stolicy Meksyku w Dniu Zmarłych? Planowali zamach, którego ofiarą miał paść prezydent Meksyku. Śladem bandy morderców szła karząca sprawiedliwość... człowiek skryty za maską śmierci, noszący kolta "police special" w kaburze i gwiazdę szeryfa federalnego na piersi - Morgan Kane...  
Tytuł oryginalny: De dodes dag
Data wydania: 1994
ISBN: 83-85841-13-X, 838584113X
Wydawnictwo: Pol-Nordica
Cykl: Morgan Kane, tom 4
Stron: 143

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Dzień Zmarłych. aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Dzień Zmarłych.. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}