ECUK. Przetwarzanie tekstu. Poziom zaawansowany

Mirosława Kopertowska, Witold Sikorski
ECUK. Przetwarzanie tekstu. Poziom zaawansowany
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka jest kontynuacją serii Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych w zakresie dotyczącym modułu Przetwarzanie tekstów i obejmuje poziom zaawansowany. Treści tu zawarte stanowią podstawę do rozwiązania testów zorientowanych na sprawdzenie praktycznych umiejętności z dziedziny pracy z tekstem i jego przetwarzania. Informacja poziom zaawansowany oznacza, że tematy podstawowe zostały rozszerzone tak, aby w trakcie lektury Czytelnicy opanowali posługiwanie się narzędziami służącymi do edycji tekstów na wyższym poziomie kompetencji. Treść została wzbogacona wzbogacone o nowe informacje dotyczące: Do książki dołączono przykładowy zestaw egzaminacyjny przygotowany przez Polskie Towarzystwo Informatyczne.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-01-14971-0, 9788301149710
Wydawnictwo: Naukowe PWN
Stron: 148

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka ECUK. Przetwarzanie tekstu. Poziom zaawansowany nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka ECUK. Przetwarzanie tekstu. Poziom zaawansowany. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl