Elementarz - czytamy metodą sylabową

Alicja Karczmarska-Strzebońska
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Elementarz - czytamy metodą sylabową
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Elementarz – czytamy metodą sylabową to najlepsza książka do nauki czytania. Metoda sylabowa polecana jest przez najlepszych nauczycieli i metodyków nauczania wczesnoszkolnego jako bardzo skuteczna, szybka i bezproblemowa. Pierwsza część książki zawiera prezentację literek i sylab, w drugiej zaś znajdują się czytanki, które są ułożone od najprostszej do najtrudniejszej. W całej książce zastosowano wyraźny podział na sylaby, przykładowe słówka, proste zdania, dzięki czemu dziecko szybko nauczy się czytać płynnie. Książka została opracowana z najwyższą dokładnością, starannością, dbałością o wartość merytoryczną. Zajmujące czytanki i wspaniałe, kolorowe, zabawne ilustracje są dodatkowym atutem książki. Dzięki temu każde dziecko z przyjemnością będzie uczyło się czytać! Serdecznie polecamy! Wydanie już uzupełnione i w pełni zgodne z nową podstawą programową wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2017/2018.
Data wydania: 2020
ISBN: 978-83-7517-370-3, 9788375173703
Wydawnictwo: GREG
Stron: 160
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Elementarz - czytamy metodą sylabową aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Zaczytane_Strony
2019-06-14
10 /10

Nasz ostatni hit to elementarz od Wydawnictwa Greg, jest to idealna książka dla dzieci które znają już alfabet i próbują czytać oraz tych które dopiero zaczynają swoją przygodę z literkami. Książka napisana jest bardzo przyjaźnie dla dzieci, na każdej stronie jest inna literka a do tego kilka obrazków rzeczy do codziennego użytku zaczynające się właśnie na tą literę oraz grafika nawiązująca do tych wszystkich rzeczy. Pół książki to nauka literek a drugie pół to krótkie opowieści podzielone na sylaby wraz z obrazkiem.
Ta książka to idealny prezent dla dziecka które chłonie wiedzę z otoczenia, jest tam wszystko co potrzebne do nauki czytania, każda literka jest bardzo dobrze pokazana jak ją zapisywać wielką oraz małą literą a do tego dużo przykładów. Są pojedyncze wyrazy, zdania oraz całe opowiadania więc przygodę z tą książką można zacząć dość wcześnie i posłuży nam na długo.
U nas książka na prawdę się sprawdziła, Zuzia poznała wiele nowych słów i z chęcią powtarza alfabet, nauka czytania jeszcze przed nami ale jestem tego pewna że pomoże nam w tym ta książka oraz inne tego wydawnictwa.

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Elementarz - czytamy metodą sylabową. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl