Encyklopedia zdrowia kobiety A-Z : ponad 1000 haseł

Christine Ammer
Encyklopedia zdrowia kobiety A-Z : ponad 1000 haseł
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Ponad 1000 haseł! Rekord popularności w USA! Wiarygodne informacje ze źródła godnego zaufania. Ponad 1000 odpowiedzi na pytania, jakie najczęściej zadają kobiety. - Od anatomii układu rozrodczego kobiety i mężczyzny po podstawy działania układów wydzielania wewnętrznego - Od dojrzewania po menopauzę i starość - Hasła poświęcone aktywności seksualnej i jej zaburzeniom - Zapobieganie ciąży i leczenie niepłodności - Ciąża, poród - od planowania, przez okres ciąży, po problemy, jakie mogą pojawić się u matki lub dziecka po porodzie - Podtrzymanie zdrowia - dieta, aktywność fizyczna, panowanie nad masą ciała; picie, palenie i inne uzależnienia - Czego kobieta powinna oczekiwać - i wymagać - podczas wizyty u lekarza, kiedy i jakie badania powinny być wykonane - Opisy chorób, metody ich rozpoznania i leczenia (łącznie ze sposobami domowymi i ziołami) oraz wpływ, jaki te choroby mogą mieć na aktywność seksualną i rozrodczość "Encyklopedia zdrowia kobiety Christine Ammer to obszerne kompendium wiedzy o zdrowiu, przeznaczone dla współczesnej kobiety, która chce rozumieć, co się dzieje z jej ciałem, i jak najskuteczniej dbać o swoje zdrowie. Nawet w przypadku większości chorób przewlekłych to, co wrodzone, nie jest nieuchronne. Wiedza o tym, jak zapobiegać chorobie wieńcowej, udarowi mózgu, cukrzycy, nowotworom, chorobie Alzheimera i osteoporozie wciąż jest wielkim wyzwaniem, ale już nie mroczną tajemnicą. Tematy budzące kontrowersje omówiono w sposób wyważony, wyczerpujący i zgodnie z najnowszą wiedzą." Dr n. med. JoAnn Manson - profesor Harvard Medical School, dyrektor Działu Medycyny Zapobiegawczej Brigham and Women's Hospital, dyrektor działu naukowego Women's Health Initiative.
Data wydania: 2003
ISBN: 978-83-89314-03-1, 9788389314031
Wydawnictwo: Bauer

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Encyklopedia zdrowia kobiety A-Z : ponad 1000 haseł aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Encyklopedia zdrowia kobiety A-Z : ponad 1000 haseł. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl