Farma

Joanne Ramos
6.4 /10
Ocena 6.4 na 10 możliwych
Na podstawie 5 ocen kanapowiczów
Książka Farma
Książka Farma
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6.4 /10
Ocena 6.4 na 10 możliwych
Na podstawie 5 ocen kanapowiczów

Opis

Luksusowy ośrodek położony wśród lasów oferuje wszelkie udogodnienia: organiczne posiłki, osobistych trenerów, codzienne masaże - wszystko bez ograniczeń. A w dodatku za dziewięciomiesięczny pobyt tam zostaniesz hojnie wynagrodzona. Haczyk? Przez ten czas nie wolno ci stamtąd odejść, będziesz nieustannie obserwowana i odcięta od dotychczasowego życia. Twój jedyny cel to wyprodukowanie idealnego dziecka. Witaj na Farmie! Jane desperacko walczy o lepsze życie. Jest zachwycona, gdy przechodzi wyśrubowaną selekcję na surogatkę. Jednak kiedy zauważa, że jest traktowana jak przedmiot, kiedy jej psychika nie wytrzymuje ciągłej kontroli, a szukanie wsparcia nie daje efektów, zadaje sobie pytanie o granice koszmaru, który wybrała. Aktualna, prowokacyjna, rozdzierająca serce. Farma ukazuje fikcyjny świat, który łatwo pomylić z rzeczywistośc...
Data wydania: 2019-08-14
ISBN: 978-83-7515-585-3, 9788375155853
Wydawnictwo: Wydawnictwo Otwarte
Stron: 424

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Prawda czy fikcja?

Lubicie czytać książki kontrowersyjne? Budzące skrajne emocje? Myślę, że czasami warto za takie chwycić by wyrobić sobie swój pogląd na niektóre sprawy. Taka też jest książka Joanne Ramos - Farma. Książkę ma premierę 14 sierpnia i uważam, że warto ją przeczytać. Temat w niej poruszany dotyczy suro... czytaj dalej »

PO
@pola841

"Farma"- Joanne Ramos

Kolejną nowością wydawniczą z sierpnia jest debiutancka powieść Joanne Ramos pt. "Farma". A zatem szykuje nam się prowokacyjna i niezwykle ciekawa lektura. Czym jest tytułowa farma? To nic innego,jak luksusowy ośrodek dla wybranych kobiet, gdzie oferują im je same przyjemno... czytaj dalej »

"Farma"- Joanne Ramos

Kolejną nowością wydawniczą z sierpnia jest debiutancka powieść Joanne Ramos pt. "Farma". A zatem szykuje nam się prowokacyjna i niezwykle ciekawa lektura. Czym jest tytułowa farma? To nic innego,jak luksusowy ośrodek dla wybranych kobiet, gdzie oferują im je same przyjemności i mn... czytaj dalej »

Zobacz wszystkie · {} Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@WolneLitery
@WolneLitery 2019-08-13
Obok książki o tak kontrowersyjnej tematyce zdecydowanie nie da się przejść obojętnie i ominąć jej i mimo tego, że momentami czytało mi się ją ciężko i dłużyła mi się, to zdecydowanie czas poświęcony na przeczytanie jej nie był ani trochę stracony! Farma to tak naprawdę dystopia, a ja książki o tej tematyce uwielbiam i bardzo sobie cenie. Tutaj mamy stworzony specjalny ośrodek "Złote Dęby", który zatrudnia Żywicielki. To właśnie one mają zostać surogatkami dla bogatych kobiet, które dzieci mieć nie mogą lub po prostu same nie chcą ich rodzić, bo nie mają na to ochoty lub czasu. Wiadomo obecna kobieta, to osoba światowa i typowa bizneswoman, której ciąża popsułaby całe życie i co najważniej...
serce  1 Polubienie | link |
@Wiejska_biblioteczka
@Wiejska_biblioteczka 2019-10-03
Przeczytane (2019-10-03)
@napisaneslowa
@napisaneslowa 2019-09-25
Przeczytane (2019-09-25)
@ZaczytanaMalwa
@ZaczytanaMalwa 2019-09-15
Przeczytane (2019-09-15)
PO
@pola841 2019-08-03
Przeczytane (2019-08-01)

Kategorie

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się