Freud. Podróż w głąb własnego Ja

Marc Pepiol Marti
Książka Freud. Podróż w głąb własnego Ja
Książka Freud. Podróż w głąb własnego Ja
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Zygmunt Freud, uważany obok Nietzschego i Marksa za jednego z „mistrzów podejrzeń”, nigdy nie wahał się poruszyć dotychczas sformułowanych kwestii filozoficznych, np.: jakie jest znaczenie naszych marzeń? Czy tak naprawdę jesteśmy racjonalnymi ludźmi, którzy kontrolują swoje instynkty? Czy rezygnacja z własnych oczekiwań jest drogą do szczęścia? Jeśli chcemy znaleźć odpowiedzi na te i inne pytania, powinniśmy zagłębić się w przemyśleniach Freuda. W tym numerze wyrażone są myśli twórcy psychoanalizy, który kładł nacisk na te wszystkie idee, na temat których zachodnia tradycja filozoficzna wciąż uparcie milczała.  
Tytuł oryginalny: Viaggio nelle profondità dell'Io
Data wydania: 2018-02-21
ISBN: 978-83-282-1588-7, 9788328215887
Wydawnictwo: Hachette Polska
Cykl: Odkryj filozofię, tom 4
Kategoria: Filozofia
Stron: 127
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Freud. Podróż w głąb własnego Ja nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Freud. Podróż w głąb własnego Ja. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}