Geno i Biała Runa złotoskrzydłego sokoła

Moony Witcher
Książka Geno i Biała Runa złotoskrzydłego sokoła
Książka Geno i Biała Runa złotoskrzydłego sokoła
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Tom 2. Geno przebył już pierwszy poziom Interkantu i powrócił do wuja, do Dolnego Dzwonu. Jednak chłopak już szykuje się do ponownej podróży do szkoły magii. Jakie przygody czekają na niego tym razem? Jak bardzo chłopak poświęci się, by odnaleźć rodziców i brata? Dlaczego poszukiwania te zaprowadzą go aż do Irlandii i kogo tam spotka? I ostatnie pytanie… gdzie jest madame Crikken i czy znowu pomoże młodemu Hastorowi Ventiemu w jego niebezpiecznej misji?  
Tytuł oryginalny: Geno e la Runa Bianca del Girifalco d'Oro,
Data wydania: 2019-02-12
ISBN: 978-83-66136-79-3, 9788366136793
Wydawnictwo: Srebrny las
Cykl: Geno, tom 2
Stron: 395
dodana przez: Mirko

Autor

Moony Witcher to pseudonim Roberty Rizzo, urodzonej w Wenecji , 26 października 1957. Jest włoską autorką powieści dla dzieci . Jej cykl czterech książek pt. "Dziewczynka szóstego Księżyca" miał we Włoszech znaczny sukces rynkowy. Zanim Rizzo zajęła ...

Książki Moony Witcher

Wszystkie książki Moony Witcher

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Geno i Biała Runa złotoskrzydłego sokoła? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Geno i Biała Runa złotoskrzydłego sokoła. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}