Głodówka krok po kroku. Rodzaje głodówek i ich pozytywny wpływ na zdrowie

Jason Fung, Jimmy Moore
Głodówka krok po kroku. Rodzaje głodówek i ich pozytywny wpływ na zdrowie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jimmy Moore i doktor Jason Mung przedstawiają program, który zapewnia nie tylko szybką utratę masy ciała, ale także wpływa pozytywnie na nasze serce oraz pomaga w leczeniu cukrzycy typu 2 i profilaktyce nowotworów. Autorzy udowadniają, że post wcale nie oznacza chorobliwego głodzenia się i odmawiania sobie przyjemności płynącej z jedzenia, a jest wręcz jedną ze skutecznych form zdrowego odżywiania! Musi być jednak przeprowadzony w odpowiedni sposób. Książka zawiera cztery programy głodówek wraz ze wskazówkami i radami. Wzbogacona jest również o 20 specjalnych przepisów na bezzbożowe posiłki. Dzięki temu czytelnicy mogą wybrać metodę najbardziej odpowiednią dla siebie i w bezpieczny oraz przyjemny sposób przejść przez okres postu. Autorzy tłumaczą, jak wygląda proces głodówki od początku do końca, oraz czego można się spodziewać w trakcie i po zakończeniu programu. Walczysz z dodatkowymi kilogramami, wypróbowałeś już wiele diet, ale żadna nie okazała się skuteczna? Sięgnij po książkę Głodówka krok po kroku. Być może post to twój klucz do sukcesu i dobrego samopoczucia. Dr Jason Fung – absolwent wydziału medycznego Uniwersytetu w Toronto, nefrolog, założyciel Programu Intensywnego Postępowania Dietetycznego. Autor książki Kod otyłości. Sekrety utraty wagi. Jimmy Moore – publicysta prozdrowotny, autor bloga Livin’ La Vida Low-Carb oraz międzynarodowych bestsellerów: The Ketogenic Cookbook, Keto Clarity i Cholesterol Clarity. Razem pomogli już setkom osób na świecie w walce o zdrowie i dobre samopoczucie!
Data wydania: 2018-05-09
ISBN: 978-83-7579-665-0, 9788375796650
Wydawnictwo: Galaktyka
Stron: 288

Autor

Jason Fung Jason Fung
Urodzony w 1973 roku w Kanadzie
Dr Jason Fung uzyskał dyplom doktora na Uniwersytecie w Toronto i jest specjalistą nefrologiem. Obecnie pracuje w Toronto. W trakcie praktyki lekarskiej odkrył, że w zawrotnym tempie wzrasta ilość pacjentów chorych na cukrzycę typu 2 i otyłość. Zale...

Pozostałe książki:

Cukrzycę można wyleczyć. Naturalne metody zapobiegania i odwracania skutków cukrzycy typu 2 Kod antyrakowy Kod otyłości Głodówka krok po kroku. Rodzaje głodówek i ich pozytywny wpływ na zdrowie
Wszystkie książki Jason Fung

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Głodówka krok po kroku. Rodzaje głodówek i ich pozytywny wpływ na zdrowie nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Głodówka krok po kroku. Rodzaje głodówek i ich pozytywny wpływ na zdrowie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl