Recenzje książki "Gra o tron"

Dodaj swoją recenzję

Gra o Tron

@FiolkaK @FiolkaK · 2015-01-21 07:02:30

Historia, którą obecnie zaczytują się i młodzi i starzy - "Gra o tron" - rozpoczyna się w Winterfell. Lordem tego wspaniałego miejsca jest Eddard Stark. Ma piękną żonę, wspaniałe dzieci. Rysą na szkle ideału jest bękart Jon Snow. Po za tym, Nedd jest mężem sprawiedliwym i oddanym, cenionym w krainie Zimy. Ale nawet tam nie możliwe jest sielskie życ... czytaj dalej »

"Gra o tron"

@booksofmeworld @booksofmeworld · 2014-10-23 11:43:02

Rycerze, damy, król, spadkobiercy, krew, morderstwa, intrygi, bitwy, wojny, smoki, magia i żelazny tron, który cieszy się ogromną sławą, na którym każdy chce zasiąść. Wydawałoby się, że w książce George’a R.R. Martina można znaleźć wszystko i choć jest tego aż tak dużo to nie odczuwa się przesytu, wręcz przeciwnie wszystko wiąże się w jedną całość.... czytaj dalej »

Gra o Tron

@karmelcia @karmelcia · 2014-04-21 17:30:17

Rewelacyjna wielowątkowa powieść gatunku fantasy pokazuje bohaterów, których charaktery, wygląd opisane są z mistrzowską dokładnością, nie ma tu jednego głównego bohatera, każdy cechował się zarówno specyficznym zachowaniem jak i poglądem na świat oraz sposobem mówienia, co ciekawe w wielu przypadkach nie można było stwierdzić, czy dany bohater jes... czytaj dalej »

Zwyciężaj albo giń czyli GRA O TRON

@Andrew_Vysotsky @Andrew_Vysotsky · 2014-03-11 12:20:04

Od czego zacząć? Od filmu (serialu) czy książki, na której został oparty? Kilka razy zmieniałem decyzję przed przystąpieniem do pisania tego testu, aż na koniec postanowiłem; skoro ma to być zapis moich wrażeń z odbioru tych produkcji, wybrać tak, jak wybrał dla mnie przypadek, zwany też losem, przeznaczeniem, albo Wolą Bożą. Jakiś czas temu koleg... czytaj dalej »

Nadchodzi zima... rozpoczyna się gra o tron.

@Amarisa @Amarisa · 2014-01-30 10:22:29

Sięgając po "Grę o tron" tak naprawdę wiedziałam o książce nie wiele więcej ponad to, że jest to początek wielotomowej sagi pt "Pieśń Lodu i Ognia" autorstwa George'a R.R. Martina, która podbiła serca czytelników na całym świecie do tego stopnia, że postanowiono ją zekranizować. Powstał serial produkcji HBO, który cieszy się stale rosnącą popularno... czytaj dalej »

Gra o tron

@WordpoPolsku @WordpoPolsku · 2013-11-11 11:58:17

To będzie opowieść o tym, jak to się stało, że najpierw widziałam serial a dopiero potem przeczytałam książkę. Każdy zna lub chociaż kojarzy ten serial… Jaki serial?! Śmiecie jeszcze pytać? Mówię oczywiście o „Grze o tron”! Jeżeli ktoś Wam o nim nie wspominał, nie zachwycał się nim przy Was, to zapewniam, że na Kwejku jest o nim pełno. ... czytaj dalej »

„W grze o tron zwycięża się albo umiera. Nie ma ziemi niczyjej.”

MA
@margaret98 · 2013-08-18 19:35:06

W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją z północy, gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie. Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego Króla, Aerysa Targaryena, zasiadającego na Żelaznym ... czytaj dalej »

Gra o tron

@grejfrutoowa @grejfrutoowa · 2013-08-18 19:20:25

Autor: George M.M. Martin G.M.M. Martin znany jest ze swojej sagi Pieśń Lodu i Ognia. W 2011 roku dzięki Zyskowi i S-ka wyszła pierwsza część tej serii „Gra o tron”. Lord Eddard zostaje wybrany królewskim Namiestnikiem. Jego wyjazd poprzedza seria nieprzyjemnych wypadków – jeden z jego synów spada z wieży i traci władzę w nogach, a jego bękart przy... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się