Hack Wars. T. 1, Na tropie hakerów

John Chirillo
Hack Wars. T. 1, Na tropie hakerów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Ekspert w dziedzinie zabezpieczeń, John Chirillo, zachęca Czytelnika do poznania mrocznego i tajemniczego świata hakerów. Czerpiąc z bogatego doświadczenia we współpracy z firmami Fortune 1000, Chirillo przedstawia różne sposoby wykorzystania przez hakerów luk w zabezpieczeniach sieci oraz metody rozpoznawania tego rodzaju zagrożeń. Uzupełnieniem jest szczegółowy opis pakietu TigerBox, umożliwiającego hakerom przeprowadzanie skutecznych włamań, a administratorowi sieci -- zyskanie pewności, że jest właściwie chroniona. W tej prowokacyjnej książce znajdziemy: Opis protokołów sieciowych i technologii komunikacyjnych z punktu widzenia hakera Pełny opis stosowanych metod włamań, wyjaśniający, jak działają hakerzy, crackerzy, "phreaks" i cyberpunki Narzędzia do gromadzenia informacji i skanowania sieci, umożliwiające wykrycie i przeanalizowanie przypadków naruszenia bezpieczeństwa systemu Dokładne instrukcje, jak posługiwać się pakietem typu TigerBox i wykorzystywać go do wykrywania ataków
ISBN: 978-83-7197-599-8, 9788371975998
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza HELION

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Hack Wars. T. 1, Na tropie hakerów? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Hack Wars. T. 1, Na tropie hakerów. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl